Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комп’ютерний клуб Arena 27, що базується в Івано-Франківську, оголосив про створення професійної команди. За словами власників клубу, команда буде позиціюватися, як команда міста, буде спонсоруватися місцевими спонсорами, а грати за неї будуть місцеві гравці.

Нинішній ростер було створено після тестування близько 70 кандидатів. Тренувати команду буде відомий коментатор та аналітик Олександр Shoker Ошека, який колись грав з самим s1mple.

Офіційна заява клубу

Сьогодні хочемо анонсувати вам склад нашої команди з дисципліни СS:GO «А27»!
Це молоді хлопці, які пройшли відбір з 70 учасників ще на початку грудня 2021 року.

Хлопці вже більше п’яти місяців тренуються, грають разом. Були досягнуті деякі позитивні результати. Команда чудово відіграла лігу ESEA Open та пройшла в ESEA Main. А вже в цьому сезоні вона закріпилась в ESEA Main на майбутній сезон.

Реалізувати задумане вдалось завдяки партнеру компаніїї «Blago Developer» з якими ми почали співпрацю ще минулого літа, де вони були генеральним спонсором нашого турніру на 50 тис. грн.
Сьогодні ж ми домовились про партнерство в розвитку команди з дисципліни СS:GO «А27». Приємно розуміти, що компанія «Blago Developer» підтримала нашу ініціативу і розуміє важливість підтримки молодих кіберспортсменів.

Ми молода вмотивована команда. Це тільки початок нашого великої подорожі в Esports! Слідкуйте за нами. Незабаром старт офіційних матчів, які ми обов’язково будемо транслювати. До зустрічі.

Трейлер команди

 

Склад команди A27

Євген speedy Дімнич (капітан)
Віктор onic Бабій
Олег m0lfar Грицак
Віталій GRADUS Протас
Андрій Guthriee Гавриш
Олександр Shoker Ошека (тренер)

Читайте також новину про те, що Андрій Шевченко запускає ініціативу «Спортивний фронт», метою якої буде усунення усіх росіян від спорту як в Україні, так і на світовій арені.

Материалы по теме

NAVI Junior програли Astralis Talent та зайняли на WePlay Academy League Season 5 п’яте місце

NAVI Junior програли Astralis Talent та залишають WePlay Academy League Season 5. Цього сезону команда показала гарну гру, та довела свою перспективність. 

В українській команді B8 відбулися зміни. До команди доєдналися два гравці

Команда B8 зробила зміни у складі, до неї приєдналися Amster, якого нещодавно було звільнено з EC Kyiv, та Alex666, який покинув мікс Едварда Cossacks.

Чемпіон світу з League of Legends назвав свого сина на честь улюбленого героя гри

Гравець з нікнеймом Ambition, який виграв Чемпіон світу Worlds з League of Legends у 2017 році, а зараз перебуває на пенсії, назвав свого новонародженого сина на честь свого улюбленого героя в LoL.

Riot довічно забанили тренера TSM з League of Legends за те, що він крав гроші з зарплат гравців

Riot Games довічно забанили Пітера Джана у кіберспорті по League of Legends. Причиною стала крадіжка грошей з зарплат гравців команди, що підтвердило і незалежне розслідування.