Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Між легендарним Coldzera і його колишнім клубом Legacy виник конфлікт, який переходить у судову площину. Через кілька днів після дебюту Девіда Марсело за RED Canids його колишній клуб Legacy заявив, що все ще має діючий контракт з гравцем. 

Legacy закликали всіх організаторів турнірів не допускати гравця до змагань. За словами Legacy, їх контракт з Coldzera діє аж до 9 грудня 2024 року. 

У електронному листі Legacy заявила, що Valve вже в курсі ситуації. Організація також пише, що справа буде представлена ​​в суді в США і що coldzera буде зареєстрований командою, як шостий гравець на всіх майбутніх чемпіонатах.

Цікаво, що ще 18 квітня в деякі ЗМІ та кільком організаторам турнірів, включаючи Valve, було надіслано листа від команди юристів гравця про те, що він більше не має стосунків із Legacy. Документ було підписано лише адвокатом гравця.

В Legacy вказують, що заздалегідь знали про перемовини гравця з RED і писали керівнику команди, що всі перемовини щодо трансферу зірки мають вестися через Legacy, на що керівник клубу відповів, що «RED Canids не зацікавлені в купівлі жодного з гравців Legacy».

Legacy заявили, що 24 квітня вони нагадали RED, що coldzera все ще має дійсний контракт з організацією, і що всі неправомірні дії матимуть юридичні наслідки для RED. Днем пізніше, 25 квітня, coldzera було оголошено гравцем RED Canids, після чого він дебютував в південноамериканській ESL Challenger League S4.

Материалы по теме

Всі найкращі гравці року за 10 років премії HLTV у CS:GO, та чому вони їми стали

Перший рейтинг найкращих гравців CS:GO було створено у 2013 році, а у 2022 році ми побачили перший юбілейний – 10-й рейтинг. Днями HLTV нарешті оголосило весь список найкращих у 2022 році і саме час згадати всіх тріумфаторів ТОР-20 за всі десять останніх років.

ZywOo побив рекорд фрагів у фіналі EPL. Попередній рекорд належав coldzera

У рамках фіналу ESL Pro League 16 французська зірка Матьє ZywOo Ербо встановив феноменальний рекорд за кількістю фрагів, зроблених у матчі BO5.

TOP-10 найкращих гравців за 10 років історії CS:GO

Великий англомовний портал Dexerto присвятив 10-ти річчю CS:GO рейтинг з десяти найкращих гравців за всю історію гри. Хоча ми і не на 100% згодні з колегами, проте перевели для вас цей цікавий матеріал. Не соромтеся залишати коментарі, хто ще міг потрапити у десятку богів CS:GO на вашу думку.