Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Рустам Adekvat Мавлютов сообщил в себя Твиттере о том, что Карло Kuku Палад выступал за Neon Esports в рамках OMEGA League.

Перуанский игрок помог Neon одолеть Execration и заработать команде четвертую победу в групповом этапе OMEGA League для Азии. В активном ростере Палад заменил Самсона Sam_H Идальго. Неизвестно продолжит ли игрок выступление за филиппинский коллектив, так как он числится в ростере Geek Fam.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Матчи с EHOME.i и с DeMonSter были максимально подозрительные» — Adekvat

Возможный состав Neon Esports:

Ролен Андре Skemberlu Габриэль Онг
Эрин Yopaj Джаспер Феррер
Преме Ижай PlayHard Бенкил
Карло Kuku Палад
jaunuelyyy

Материалы по теме

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

ESL оголосила розклад змагань з Dota 2 на 2024 рік. Організація бере під повний контроль кіберспорт моби від Valve

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.