Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

После The International 2018 сайт esportsearnings.com обновил таблицу лидеров Dota 2 по выигранным призовым. Несмотря на четвертое занятое место на главном турнире года, Куро KuroKy Салехи Тахасоми остался самым богатым дотером мира.

27226_750

Чемпионами The International 2018 стали OG, но игрокам команды это не помогло сместить Куро KuroKy Салехи Тахасоми с первого места рейтинга игроков Dota 2 по выигранным призовым. На счету немца $4,097,124.01 выигранных денег. А вот второе место теперь принадлежит Йохану n0tail Сундштайну, на счету которого $3,725,310.15.  Остальным участникам состава OG не удалось войти в ТОР-10. Стоит отметить, что до победы на TI8, самым большим достижением для Топиаса Topson Таавитсайнена стало 9-12 место на WESG 2017, за которое фин получил $2,000.

Актуальная таблица самый богатых игроков в Dota 2:

Screenshot_6

Источник

Материалы по теме

Бізнес-кейс Team Liquid почали вивчати в Гарварді

Бізнес-кейс можливо найсильнішого кіберспортивного бренду в світі Team Liquid почали вивчати в Гарвардській Школі Бізнесу.

Team Liquid повністю укомплектували склад з CS2. Вперше в ньому немає жодного гравця з США

0

Клуб Team Liquid офіційно укомплектував свій склад з CS2. До команди приєднався Twistzz, який повернувся в клуб після кількарічного перебування у FaZe Clan.

Team Liquid розпускають свій зірковий склад з Rocket League і йдуть з дисципліни через проблеми із залученням спонсорів і монетизацією

Team Liquid виходять з дисципліни Rocket League, про це клуб повідомив на офіційному сайті. Найважливішим в цій новині є те, що команда розпускає потужний склад, який на цьогорічному Чемпіонаті світу посів 3-4 місце, а загалом за рік виграв майже 400 тисяч доларів.

Team Liquid звільнили EliGe і підписали росіянина з Team Spirit та болгарина з 500

0

Team Liquid оголосили про звільнення ветерана команди EliGe та офіційне підписання росіянина Patsi та болгарина Rainwaker. Цікаво, що EliGe провів в команді феноменальні 3014 днів і навіть є співвласником організації, бо має її акції.