Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

L&G перемогли Lazer Cats у фіналі Dragon Esports Club Cup. Команда виграла перший титул в оновленому складі і заробила 25 тисяч гривень.  За друге місце Lazer Cats  отримали 15 тисяч гривень.

Турнір відмітився перфомансом польської команди ThunderFlash, яка пройшла через кваліфікацію, але знялася прямо посеред півфінальної гри через накладки в розкладі з іншим турніром. Граючи третю вирішальну карту, поляки мали перевагу в рахунку, але вийшли з сервера за рахунку 6-4 і подарували перемогу Lazer Cats. 

Організатори турніру DRAGON ESPORTS CLUB – це перша українська школа кіберспорту, що поєднує у собі футбольну структуру.
Dragon Esports Club створений з метою навчання та просування гравців різного віку та різних рівнів гри, починаючи від новачка і закінчуючи сформованими командами.

Материалы по теме

Українські клуби L&G та Lazer Cats стали призерами ліги United21

0

Українські клуби L&G та Lazer Cats посіли друге та третє місця в другому дивізіоні тринадцятого сезону онлайн-ліги United21.

Lazer Cats звільнили двох гравців, один з яких грав в російських турнірах, а інший був спійманий на читерстві

0

Український клуб Lazer Cats повідомив про звільнення Jeff і Kengen. Гравці пробули під крилом організації менше місяця і їх залучення в склад викликало серйозну критику в українській спільноті Counter-Strike.

Анонс турніру Dragon Esports Club з CS2 з призовим фондом 50 000 гривень

0

Школа кіберспорту Dragon Esports Club проведе онлайн-турнір з Counter-Strike 2 з призовим 50 тисяч гривень. На початку квітня відбудеться дві кваліфікації, переможці яких зіграють в фінальному етапі за розподіл призового фонду, там до них доєднається дві запрошені команди.