Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Головна зірка світового футболу Ліонель Мессі інвестував у аргентинський кіберспортивний клуб KRU Esports. Він став повноцінним партнером колишнього професійного гравця Серхіо Куна Агуеро і буде допомогати розвивати клуб, що було засновано у 2020 році.

 

Якщо Мессі дійсно почне популяризувати кіберспорт, а не просто вклав в команду трохи грошей, це може мати не аби який вплив на індустрію в цілому. Тільки в інстаграм у найкращого гравця в історії футболу нараховується 491 мільйон підписників – це в сотні разів більше, ніж у найпопулярніших кіберспортсменів, наприклад у найпопулярнішого каесера світу Олександра s1mple Костилєва в інстаграмі якого лише 1,6 мільйона підписників. 

Прихід Мессі в кіберспорт може стати ключовим фактором для припинення епохи стагнації, коли багато проектів скорочують персонал чи закриваються, бо зірка такої величини може викликати нову хвилю інвестицій в індустрію.

«Я щасливий розділити клуб з Лео в новому етапі та з іншими викликами. Це честь, що він є частиною KRÜ. Він найкращий футболіст в історії, а також чудовий друг. Його присутність є важливою, оскільки він демонструє такі цінності, як наполегливість, скромність і стійкість. Він надихає всіх і зробить великий внеском у розвиток сцени загалом», — сказав Серхіо Кун Агуеро, генеральний директор KRÜ Esports і колишній професійний футболіст.

Наразі клуб KRU Esports зосереджений на дисциплінах VALORANT та Rocket League і досі не вирізнявся видатними результатами. Так на останньому Чемпіонат Світу з VALORANT команда посіла лише 13-16 місце, а команда з Rocket League виступила не набагато краще і посіла на ЧМ лише 9-12 місце. 

 

Материалы по теме

Єдиний слот на Чемпіонат Світу з VALORANT виборола команда, яка не виграла жодного матчу протягом сезону

Справжню сенсацію створила команда KRÜ Esports на турнірі останнього шансу з VALORANT в Америці. Хоча протягом основного сезону регіональної ліги команда не змогла здобути жодної перемоги, на VALORANT Champions Tour Americas’ Last Chance Qualifier вона продемонструвала вражаючу серію і неочікувано для всіх здобула путівку на Чемпіонат Світу з VALORANT.

NAVI з VALORANT виграли свій перший офіційний матч, проте клуб повністю ігнорує своїх українських уболівальників

NAVI зіграли свій перший офіційний матч у VALORANT в оновленому складі під керівництвом Кирила Ange1 Карасьова. Гра проходила в рамках глобального турніру VCT 2023: LOCK//IN São Paulo, який відкриває франшизну еру тактичного шутера Riot.

Gambit Esports обыграли KRU Esports и прошли в гранд-финал Valorant Champions 2021

Gambit Esports одержали победу над KRU Esports в полуфинале Valorant Champions 2021 со счетом 2:1. Наш коллектив проходит в гранд-финал, где сразится с Acend 12 декабря в 17:00 по Киеву. Ранее Европейская команда Acend обыграла Team Liquid со счетом 2:0 и также прошла в гранд-финал.