Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На тестовом сервере League of Legends появились иконки коллективов из высших лиг для сезона 2018 года, среди которых появилась иконка команды Dragon Army, ранее находящейся в Лиге Претендентов.

13123

Среди иконок на тестовом сервере хорошо знакомые из прошлого сезона  Gambit Esports,  M19,  Team Just Alpha,  Vega Squadron,  ROX,  Vaevictis eSports, а новичком среди СНГ-региона являются  Dragon Army, ранее находящейся в Лиге Претендентов. Таким образом, информация об уходе из лиги  Virtus.pro и  Natus Vincere в очередной раз подтвердилась и Dragon Army заняли один из вакантных слотов

Таким образом, на данный момент известны имена семи коллективов, которые примут участие в LCL Spring 2018. Вполне вероятно, что в этом сезоне впервые выступит нечетное количество команд, или же организаторы все же найдут коллектив на вакантное, восьмое место. Тем не менее это маловероятно, так как иконки коллективов уже находятся на тестовом сервере.

Текущий список участников LCL Spring 2018:

  • Gambit Esports
  • Vaevictis eSports
  • Dragon Army
  • ROX
  • Team Just Alpha
  • M19
  • Vega Squadron

Материалы по теме

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Всі ви знаєте, що наш портал веде безкомпромісну боротьбу з росіянами в кіберспорті. Ще до повномасштабної війни ми дотримувалися думки, що кіберспорт, як і спорт не може бути поза політикою, бо він є невід’ємною частиною побудови іміджу країн на міжнародній арені, а всередині країн провідні спортсмени є лідерами думок і прикладами для молодого покоління і