Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бывший оффлейнер EXTREMUM, ныне выступающий за микс NoTechies, прошедший в Высший Дивизион DPC Лиги СНГ, рассказал об опыте работы с легендарным украинским тренером.

Абдималик Malik Сайлау утверждает, что Иван ArtStyle Антонов много чего привнес в команду и помог ему лично:

Поначалу мне было очень сложно. Я много мандражировал, терялся по игре. Но все в команде меня поддерживали и помогали с этим справиться. Во многом Ваня дал мне уверенности в себе и сказал, что нужно гнуть свою линию. От него плюс мораль всегда. Коллектив стал более сплоченным, прибавился командный дух. Еще он помогал по пикам и по игре, хоть ему и было чуток трудновато.

ArtStyle больше тренер по морали, а Boo1k — по каким-то механикам и игре в целом. Думаю, что они не схожи по подходам вообще. Мне с обоими очень полезно было работать, а по комфорту больше с Артстайлом.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: MIBR подписали женский состав по CS:GO

Увидеть Malik в действии можно будет NoTechies уже 22 января в матче с Live to WIn, а 24-го числа им предстоит сойтись с Natus Vincere.

Материалы по теме

Стали відомі всі учасникі турніра Путіна Ігри майбутнього з Dota 2, серед них може бути українець

0

Стали відомі всі команди, які поїдуть в Казань на турнір Путіна Ігри майбутнього з Dota 2. До попередніх команд, які не погидували відвідати турнір під патронатом кривавого диктатора, приєдналися L1ga Team та PSG Quest.

NAVI з Dota 2 – історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова “Нова Ера” NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що “команда має великий потенціал” з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

NAVI OLD vs NAVI 2022 – GG.BET анонсували благодійний шоу-матч для збору грошей на допомогу Запорізьській дитячій обласній лікарні

Кіберспортивний букмекер GG.BET організовує благодійний шоу-матч з Dota 2 між гравцями Natus Vincere та відомими учасниками минулих складів команди. Під час гри збиратимуть кошти на операційне обладнання для Запорізької дитячої обласної лікарні.

Олсіор, Петрик, Вілат на інші зібрали на благодійному стрімі понад 200 тисяч гривень тля ЗСУ та ТРО та розповіли свої історії війни

На благодійному стрімі, якій зібрав неймовірну кількість відомих кіберспортивних особистостей з України, вдалося зібрати понад 200 тисяч гривень на потреби ЗСУ та територіальної оборони.