Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогодні о 21.00 за Києвом відбудеться без перебільшення матч дня, у якому зійдуться дві провідні українські команди з CS:GO.

Український клуб IKLA зараз займає 45 сходинку світового рейтингу, йому буде протистояти клуб Monte, що знаходиться на 42 сходинці рейтингу. Хоча за клуб грає лише два українці, проте сама організація теж українська, а логотип клубу нагадує наш тризуб.

Букмекери вважають суперників абсолютно рівними, не віддаючи перевагу жодному з них.

Матч відбудеться в рамках півфіналу 43 сезону ESEA Advanced у якому розігрується $20 300. Команда, що переможе, вийде у фінал турніру і заробить мінімум $4300. У фіналі на українців вже чекає команда APEX. 

Дивитися українськомовну трансляцію можна на каналі клубу IKLA

Читайте також: Оновився рейтинг HLTV. Провідні українські команди зміцнили свої позиції

Материалы по теме

IKLA підписали молодого українського гравця і повністю укомплектували склад

0

Клуб IKLA повідомив про підписання дворічного контракту з Артемом Kensizor Капраном. 17 річний українець перейшов до ікластих з команди Iron Branch.

Віктор sdy Оруджев звинуватив гравців PALOMA у використанні читів і закликав турнірних операторів використовувати античитерські програми

Після перемоги на European Pro League Season 6 Віктор sdy Оруджев звинуватив команду суперників у читерстві, зробивши допис у своєму твіттері. На думку досвідченого гравця PALOMA використовували нечесну гру і не заслуговують брати участь у турнірах такого рівня, як європейська проліга.

Український клуб Monte став чемпіоном European Pro League Season 6

Український клуб Monte тріумфував у фіналі міжнародного турніру European Pro League Season 6. В головному матчі турніру, який проходив у форматі до трьох перемог на п’яти картах, команда Woro2k та sdy перемогла польський колектив PALOMA (Permitta).

Після провалу на відбіркових до Мейджора клуб IKLA звільнив двох гравців і головного тренера команди

0

Цілком прогнозовано після провалу на відбіркових до Мейджора український клуб IKLA мав зробити якісь зміни, але досить неочікуваною стала новина про те, що клуб звільняє одразу двох гравців і головного тренера. У офіційному зверненні клуб подякував гравцям і окреслив найближчі плани на майбутнє.