Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

MIBR намагається повернути собі статус найкращої команди Бразилії, клуб прагне придбати зірку команди Fluxo гравця Лукаса Lucaozy Навеса  за 280 тисяч доларів США, про це повідомляє портал Dust 2 Brasil.

Наразі невідомо, чи зможуть MIBR викупити гравця враховуючи те, що самі Fluxo придбали його аж за 329 тисяч доларів у команди Sharks лише у серпні 2022 року. 

Лукаозі вважається одним із найкращих гравців у Бразилії та наразі є найціннішим активом Fluxo у складі з CS:GO.

Якщо трансфер відбудеться, він може спровокувати великі перестановки на потужній бразильській сцені. Відомо, що в Бразилії існує багато сильних команд, але на останніх великих міжнародних турнірах всі вони провалювалися і не показували належних результатів, тож очевидно, що FURIA, MIBR, Fluxo та Imperial прагнуть змін і підсилення. 

Материалы по теме

MIBR розгромили росіян в фіналі ESL Challenger at DreamHack Melbourne 2024

0

Бразильська команда MIBR перемогла на ESL Challenger at DreamHack Melbourne 2024. В турнірі брали участь переважно ТІР-3 колективи. В фіналі бразильці без проблем обіграли росіян Aurora.

MIBR оновили склад двома екс-гравцями FURIA

0

MIBR змінили свій склад з CS:GO. До команди приєдналися drop та saffee, які перейшли з FURIA на заміну Tuurtle та HEN1. Обидва новачки MIBR не демонстрували видатних результатів у 2023 році і їх виріши замінити. Чи вийде в них заграти за MIBR можна буде побачити вже на IEM Cologne 2023.

ESL Challenger Rotterdam 2022. Нідерландська путівка у конференцію

Батьківщина дворазового чемпіона світу з Формули 1 прийматиме у себе вісім команд, котрі розіграють між собою призовий фонд у $100 000 та можливість отримати можливість поборотися за вихід у наступний сезон ESL Pro League.