Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Monte не змогли впоратися з Vitality в матчі за місце в стадії легенд на BLAST Paris Major. Український клуб був дуже близьким до перемоги на Nuke і віддав гру, вівши в рахунку 14-10. Моливо цей камбек Vitality підірвав мораль команди, бо на власному виборі Mirage європейці дуже легко переграли п’ятірку Woro2k.

Таким чином Monte розпочнуть виступ в Парижі зі стадії претендентів, а от Vitality потраплять одразу в стадію легенд. 

Більше інформації про турнір шукайте тут. 

Материалы по теме

Український виробник девайсів для геймерів і кіберспортсменів бренд HATOR став партнером кіберспортивного клубу Monte

0

Український кіберспортивний клуб Monte підписав провідного українського виробника девайсів для геймерів та кіберспортсменів. MONTE і HATOR будуть працювати в напряму просування якісних геймерських крісел української марки.

NAVI і Monte зіграють в одній групі на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR, але є шанс, що NAVI доведеться грати закриті кваліфікації

0

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

Monte оголосили про створення молодіжного складу з CS:GO і влаштували конкурс на його назву

0

Український клуб Monte офіційно оголосив про створення академічного складу. Команда не планує збирати заявки і шукати молоді таланти через анкетування, як це робили NAVI, а збере склад самостійно і оголосить його найближчим часом.

Vitality відкрили у Парижі тренувальну базу з комп’ютерним клубом за понад 2,6 мільйона євро

0

Кіберспортивний клуб Vitality презентував свою тренувальну базу в Парижі, яка вміщує не тільки  буткемп для гравців, а і комп’ютерний клуб, кафе, магазин та офіс.