Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українські команди Monte та IKLA отримали запрошення на закриті кваліфікації на RMR BLAST Paris Major. Це стало можливим завдяки новій системі і рейтингу VALVE, в якому визначаються найкращі команди регіонів. Найвищі в рейтингу команди, які ще не мають запрошення на RMR, потрапляють у закриті кваліфікації, оминаючи відкриті. Перед кваліфікаціями на Мейджор Monte посідали 21 місце в рейтингу Європи, а IKLA розташувалися на 30 рядку рейтингу.

В результаті IKLA зіграють в закритих кваліфікаціях в групі А, а Monte будуть змагатися в групі B. Для виходу на RMR українським командам треба завершити виступ у верхній половині таблиці, бо з 16 команд в кожній групі на RMR вийде по 8 команд. 

Запрошені команди групи А

Запрошені команди групи B

Закриті кваліфікації на RMR будуть проходити по швейцарській системі і проходитимуть з 16 по 19 лютого. Відкриті кваліфікації стартують вже завтра і через них на закриті кваліфікації можуть потрапити будь-які інші команди. 

Материалы по теме

Збірна України вийшла у фінальну частину Чемпіонату світу та зіграє на лані в Румунії за 100 тисяч доларів

Збірна України обіграла збірну Чорногорії і вийшла у лан-частину Чемпіонату світу збірних за версією IESF. Збірну країни через ряд обставин одноосібно представляють гравці клубу IKLA.

Збірна України вийшла у Play-off відбіркових до Чемпіонату світу IESF

0

Збірна України, яку представляє клуб IKLA, виграла два з трьох матчів у груповій стадії відбіркових до Чемпіонату світу за версією всесвітньої федерації IESF.

sdy пропустить найближчі турніри Monte, а його замінить українець, який переїхав у Люксембург

0

Український клуб Monte зіграє найближчі турніри з заміною. Віктор sdy Оруджев взяв перерву після напруженого сезону, а його місце займе киянин, який у дитинстві переїхав до Люксембургу.

Стало відомо, чому гравців Monte і B8 немає у збірній України! Коментар федерації кіберспорту України

Стало відомо, чому Україну на відбіркових до Чемпіонату світу IESF представляє саме команда IKLA. Ми зв’язалися з CEO Федерації кіберспорту України UESF Антоном Маркеловим і з’ясували деталі.