Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte з тріском провалився на Global Esports Tour Rio 2024, команда, яка ще пів року тому обігрувала грандів і боролася за титул на Мейджорі, сьогодні посіла останнє місце на другорядному турнірі, де серед учасників немає жодної команди з першої десятки світового рейтингу.

В першому турі Monte з мінімальним розривом у доданий час поступилися paiN, проте в грі на виліт програли вічним аутсайдерам OG, показавши не найкращу гру на двох з трьох карт. 

Після звільнення зі складу sdy у спільноти виникло багато питань щодо конкурентоспроможності команди в новому форматі, коли до основного складу приєдналися гравці академії. Здається, після Ріо всі питання відпали самі собою. 

Після змін в складі лідер колективу Woro2k написав наступне: “Хто там пише щось хренове про ростер, то ви тормози і готуйте взуття, бо потрібно буде скоро перевзутися, руі і гізмі молодці і прогрес видно кожен день. А щирим фанатам велике дякую за підтримку і підтримуйте молодих їм це потрібно, як ніколи”.

Тепер цей спіч фанати Монте згадують в офіційному телеграмі клубу.

Після поразки в Ріо всім фанатам Монте слід затягнути пояси, бо все говорить про те, що найближчим часом команда вилетить з тридцятки найкращих в світовому рейтингу, втратить інвайти на топові турніри і відкотиться майже так само далеко, як була на старті. Схоже, єдиний шанс Monte сьогодні полягає в тому, щоб наполегливо працювати, знову грати другорядні турніри і спробувати повторити свій феноменальний прохід на Мейджор.

Через призму подій останнього часу залишається лише ностальгувати про часи sdy, коли команда вражала своєю грою і “історією Попелюшки”. Сподіваємося, що базований клуб зможе повернутися і всім хейтерам доведеться перевзуватися, як передрікав Woro2k, проте шанси на це поки дуже туманні. 

Материалы по теме

Monte вилетіли з першої тридцятки світового рейтингу і їх майже наздогнали B8

0

Оновився рейтинг HLTV і Monte вилетіли з першої тридцятки, посівши 31 місце. В останнє так низько Монте були аж у квітні 2023 року, до того, як показали неймовірну гру на Мейджорі в Парижі.

Чорний день для Monte. Український клуб програє переважну більшість матчів і не зрозуміло, коли перерветься це піке

0

9 червня можна відмітити в календарі як один з найневдаліших днів для українського клубу Monte. За день п’ятірка під керівництвом lmbt зіграла шість матчів, але змогла перемогти лише у двох з них.

Беззаконня на TI! Українські колаборанти перемогли базованих українців через відключення електрики

0

Російська команда Дахака TMS, куди з NAVI нещодавно перейшли два українці mellojul і shigetsu, отримала технічну перемогу над Monte, після чого виграла відкриті відбіркові на The International 2024 в Східній Європі.

Без жодного шансу. Monte вилетіли з IEM Dallas 2024, не вигравши жодної карти

0

Український клуб Monte, нажаль для всіх українських уболівальників, тотально провалився в Далласі. Команда, яку вже кілька місяців штормить від змін, провалила екзамен і встала перед черговим вибором знову щось змінювати, чи продовжувати наполегливо тренуватися, зберігаючи склад до наступного Мейджора.