Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte став лідером за кількістю зіграних карт у 2023 році. Звісно, враховувалися тільки карти, зіграні в рамках матчів, що реєструвалися на платформі HLTV.

Закалом лише за три місяці Monte зіграли феноменальні 139 карт, тобто більше ніж 1,5 карти на день. Найближчий конкурент відстав аж на 26 карт. 

В топі списку знаходяться або молоді команди, або зубри, які втратили позиції і тепер намагаються наздоганяти, беручи участь у чисельних дрібних турнірах. 

Активність Monte принесла свої плоди, лише за останній місяць команда виграла чотири досить значних турніри і отримала понад 70 тисяч доларів США. 

Читайте також: CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

Материалы по теме

Український виробник девайсів для геймерів і кіберспортсменів бренд HATOR став партнером кіберспортивного клубу Monte

0

Український кіберспортивний клуб Monte підписав провідного українського виробника девайсів для геймерів та кіберспортсменів. MONTE і HATOR будуть працювати в напряму просування якісних геймерських крісел української марки.

NAVI і Monte зіграють в одній групі на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR, але є шанс, що NAVI доведеться грати закриті кваліфікації

0

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

Monte оголосили про створення молодіжного складу з CS:GO і влаштували конкурс на його назву

0

Український клуб Monte офіційно оголосив про створення академічного складу. Команда не планує збирати заявки і шукати молоді таланти через анкетування, як це робили NAVI, а збере склад самостійно і оголосить його найближчим часом.

Monte обіграли mibr з принизливим рахунком і вийшли в Play-off ESL Pro League S18

0

Monte не просто обіграли mibr, вони розтрощили суперника з абсолютно ультимативним рахунком, який не залишив жодних питань щодо того, хто гідний путівки в Play-off EPL.