Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

 Визначилися два останні півфіналісти дев’ятнадцятого сезону ESL PRO League. Півфінали турніру відбудуться вже сьогодні, а фінал пройде у неділю.

В гонитві за титулом Astralis не відчули Liquid. Схоже, що команда, яка має в активі перемоги у сьомому і восьмому сезонах EPL, які відбулися ще у далекому 2018 році, повернула свій рівень в новому складі і має всі шанси виграти лігу втретє. У матчі проти конячок device в черговий раз продемонстрував феноменальний професіоналізм і стабільність, привівши команду до успіху. 

В другому чвертьфіналі Vitality нарешті перервали серію з восьми фіналів FaZe. Чемпіони парижського Мейджора розгромили свого опонента на двох картах завдяки феноменальній грі Zyw0o, який зіграв найкращу BO3 в своїй кар’єрі. Схоже, що французський феномен з переходом на CS2 став тільки краще і цього року знову буде недосяжним для конкурентів.  В грі проти лідерів світового рейтингу Мат’є набив 54 фраги на двох картах, заробивши фантастичний рейтинг 2,21 і ADR 142,7. 

За час проведення ESL PRO League з команд, які вийшли до півфіналів, лише Astralis вигравали лігу двічи. Vitality вигравали EPL один раз у 2022 році, а MOUZ здобули перемогу у попередньому вісімнадцятому сезоні і тепер мають можливість зробити дубль. 

Американці Complexity, які здивували своїм виходом у півфінал, жодного разу не вигравали найпрестижнішу лігу планети з CS. Серед них лише EliGE вигравав EPL, але у складі Liquid. 

Материалы по теме

MOUZ розгромили Vitality в фіналі ESL PRO League Season 19

Визначилися переможці ESL PRO League Season 19. Європейська команда MOUZ оформила дубль і виграла другий сезон ліги поспіль, забравши елітний трофей і 170 тисяч доларів США.

MOUZ і Vitality зіграють за трофей ESL PRO League S19. Трансляція фіналу

0

У фіналі ESL PRO League S19 зіграють MOUZ та Vitality. Команди у своїй історії вже вигравали найпрестижнішу лігу планети з Counter-Strike і тепер мають можливість примножити свої здобутки ще одним престижним трофеєм, причому  MOUZ можуть зробити це вдруге поспіль.

MOUZ і Complexity стали першими півфіналістами ESL PRO League S19

0

MOUZ і Complexity стали першими півфіналістами ESL PRO League S19. Обидві команди були аутсайдерами в поєдинках, проте показали впевнене домінування на сервері.