Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы из MoonduckTV решили не изменять своим традициями и объявили новый турнир с необычным форматом. Мероприятие пройдет с 18 по 28 ноября, а среди участников числятся Natus Vincere.

sonneiko dp4 top

Новый турнир от MoonduckTV получил название Midas Mode. По правилам участники будут тратить турнирную валюту «moonbucks» на пики героев. Валюта будет даваться всем в начале турнира, а также её можно будет заработать выполняя различные квесты. Команды, у которых не останется денег будут получать рандомных героев в играх.

Всего участие в турнире примут восемь коллективов, которые получили прямые приглашения от организаторов. За какой призовой фонд будут сражаться коллективы, а также формат проведения будут объявлены позже.

Трейлер турнира:

Список участников Midas Mode:

  • Natus Vincere
  •  Team Liquid
  •  OG
  •  Evil Geniuses
  •  OpTic Gaming
  •  MidOrFeed
  •  Digital Chaos
  •  Immortals

Источник

Материалы по теме

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Всі ви знаєте, що наш портал веде безкомпромісну боротьбу з росіянами в кіберспорті. Ще до повномасштабної війни ми дотримувалися думки, що кіберспорт, як і спорт не може бути поза політикою, бо він є невід’ємною частиною побудови іміджу країн на міжнародній арені, а всередині країн провідні спортсмени є лідерами думок і прикладами для молодого покоління і