Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали известны группы IEM Fall 2021. NAVI в одной группе с Akuma, а Faze Clan предстоит выиграть дядька device. Самой легкой группой с соперниками является группа А серверной америке для Liquid.

Матчи групп, кроме северной Америки, начнутся уже 29 сентября. А группы из Северной Америки, стартуют пятого октября 2021 года. Кроме денежных призов ребята будут бороться за RMR-очки.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Последний турнир для Flamie — анонсирован второй сезон WePlay Academy League по CS:GO

Напомним, что турнир пройдет в онлайн-режиме. Для европы было сказано, что пройдет LAN, но место пока еще не анонсировали. Призовой фонд для СНГ составляет $50.000, для ребят из Европы $105.000, а для северной америке денежный приз составит $70.000. Так же напомним, что Akuma единственный полноценный коллектив, который представит Украину на турнире.

Материалы по теме

Збірна України з CS:GO легко подолала суперників у груповій стадії та вийшта у Play-off Чемпіонату Європи 2022

Збірна України, яка складається з гравців колишньої команди Akuma, без проблем подолала суперників у груповій стадії Чемпіонату Європи 2022 з CS:GO та вийшла у чвертьфінал Play-off турніру, де зустрінеться зі збірною Ізраілю.

Колишній капітан NAVI Деніс seized Костін планує створити команду та вивести її в ТОР і все це в форматі розважального шоу на Rutube

Колишній гравець команди NAVI росіянин Деніс seized Костін став обличчям та головним персонажем цікавого кіберспортивного шоу з назвою Трайхард, презентація якого втекла в інтернет. Проект буде будуватися навколо ідеї створення молодої кіберспортивної команди, метою якої стане увійти бажано у ТОР-30, а мінімум у ТОР-50 світового рейтингу протягом року.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.