Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб NAVI офіційно повідомив про підписання українського снайпера Ігоря w0nderful Жданова, який замінить s1mple принаймні на двох найближчих турнірах, а в перспективі стане основним снайпером команди.

18-ти річний гравець був вундеркіндом КС ще у 2019 році, коли показував видатну гру у Play-off Національної кіберспортивної ліги, яка проходила на лані в студії Maincast. В одному з матчів гравець залишився 1 проти п’яти озброєних суперників лише з діглом, але зміг поставити бомбу і зробити ейс. 

В результаті його команда все ж програла чемпіонам турніру, команді Hounted Family, за яку грали нинішні лідери Monte – Woro2k та DemQQ. 

На тому турнірі ми обговорювали з одним з босів NAVI можливість підписання Жданова в академію NAVI, але чорно-жовті принципово не хотіли брати перспективного снайпера бо, що мали інформацію начебто він має VAC-бан і вони не хотіли ризикувати репутацією. 

Після NCL гравець встиг пограти за дніпровський проект Majesty, який, за чутками, розвалився через те, що команда попала в чорні списки ледь не всіх букмекерів через підозри в 322 і її перестали запрошувати на нормальні змагання. 

Після Majesty гравець засвітився в ProjectX, з якими навіть переміг NAVI Youth у фіналі турніру, який ми проводили ROG Winter Cup 2020

Більшу частину 2021 року Жданов програв в команді Trasco Esports, яку фінансували росіяни і яку потім також неодноразово звинувачували у підставних матчах, а один з їх організаторів казав, що гравці команди, в тому числі Жданов, були у нього на зарплаті

Після розвалу Trasco, яку також почали банити букмекери, w0nderful перейшов в український проект HellRaisers, проте дуже скоро розпочалося повномасштабне вторгнення і команду розпустили. 

Неочікувано, але гравець встиг зіграти за Monte на українському турнірі, де треба було мати український склад, але Monte тоді програли B8.

Попри те, що вже повним ходом йшла війна в Україні, наприкінці червня 2022 року Жданов не витримав і перейшов у російську Team Spirit. Попри позиціювання команди як міжнародної, її головним спонсором залишається російський букмекер 1xbet, заборонений в Україні, пізніше російський колектив додатково підписав ще одного спонсора – Яндекс Їжу, а ключовою аудиторією команди є росіяни. 

Після незадовільних результатів на відбіркових до BLAST Paris Major гравець залишив команду, пробувши в російському клубі в самий розпал великої війни трохи більше року. За цей період лише призовими гравець виграв близько 45 тисяч доларів. 

Кіберспорт поза політикою. Виступаючи за російську команду з логотипом російського букмекера, забороненого в Україні на грудях, Жданов вийшов на IEM Rio Major 2022 з українським прапором. Чудова спроба всидіти на двох стільцях одночасно.

За виступ за російську команду Федерація кіберспорту України додала Жданова у чорний список. Гравець отримав дискваліфікацію на всіх турнірах федерації.

У липні 2023 року Жданов приєднався до європейської команди Sprout, і зрештою це дало можливість NAVI придбати гравця, що вони наврядчи могли б зробити в разі, якби снайпера довелося викуповувати у російських Spirit.

Таким чином ми отримали черговий чудовий приклад того, як репутація в кіберспорті нічого не варта і цей прецедент створила найпотужніша українська організація. 

Гравця, якого звинувачували у нечесній грі, а потім і підставних матчах, який за власним бажанням під час повномасштабної війни пішов у російську команду і допоміг їй виграти сотні тисяч доларів, спокійно бере під своє крило NAVI, представники якої ще у 2019 році казали, що не хочуть мати нічого спільного зі Ждановим через репутаційні ризики… 

Ігор «w0nderful» Жданов прокоментував своє приєднання до NAVI:

Я щасливий приєднатися до такої легендарної організації як NAVI! Це була моя найбільша мрія відтоді, як я почав грати в CS. Очевидно ж, правда? Я знаю, що складно повністю замінити гравця рівня s1mple і виправдати всі очікування, але, повірте мені, я зроблю все, що в моїх силах!

Дякую всім уболівальникам і друзям, які мене підтримують, і величезне спасибі Natus Vincere за унікальну можливість виступати на великій сцені разом з моєю улюбленою командою!

Свою заміну прокоментував і s1mple:

Хочеться побажати w0nderful багато сил, тому що така команда як NaVi потребує багато сил, сподіваюся в нього все вийде.

Команда NAVI з СS2:

Ігор «w0nderful» Жданов
Валерій «b1t» Ваховський
Алексі «Aleksib» Віролайнен
Юстінас «jL» Лекавічус
Міхай «iM» Іван

Олександр «s1mple» Костилєв (інактив)

Андрій «B1ad3» Городенський (тренер)

Статистика w0nderful на HLTV

Статистика s1mple на HLTV (звичайно проти набагато сильніших суперників ніж у новачка NAVI)

Реакція української спільноти на підписання w0nderful 

 

Материалы по теме

NAVI Junior тріумфували на European Pro League Season 17. Українські клуби B8 і Monte повністю провалили турнір

0

NAVI Junior виграли European Pro League Season 17 з Dota 2. У фіналі турніру український клуб здолав MOUZ з рахунком 3-1. Чорно-жовті розгромили всіх на груповій стадії, а потім легко пройшлися по сітці Play-off.

NAVI VALORANT Ukrainian Saga – оголошено формат і призовий фонд всіх турнірів серії

NAVI анонсували деталі своєї серії турнірів з VALORANT – NAVI VALORANT Ukrainian Saga, які спрямовані на розвиток українського ком’юніті гри. Перший турнір серії вже відбувся навесні, ще два турніри відбудуться влітку та восени, а взимку серія завершиться великим фіналом.

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.