Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Схоже на те, що NAVI не планують повертатися у свій шикарний новенький офіс в Києві, а планують на постійній основі переїхати до Європи.

Сьогодні Народжені Перемагати оголосили про пошук Адміністративного менеджера офісу в Берліні. Судячи з завдань, які ставлять перед менеджером, NAVI відкривають повноцінний офіс саме в столиці Німеччини. Судячи з усього саме там буде працювати основна частина команди та будуть проходити буткемпи складів клубу.

Задачі менеджера офісу

– Облаштування офісу: закупка меблів, пошук та заключення договорів з підрядниками та необхідними сервісами;
– Підтримка життєдіяльності офісу: регулярне замовлення необхідних побутових товарів та послуг (вода, канцелярія), організація прибирання, ремонтних робіт та ін.
– Організація буткемпів та підтримка бізнес-подорожей менеджерів: зустріч, поселення, забезпечення всім необхідним для комфортного проживання, роботи та тренувань.
– Бюджетування та фінансова звітність витрат.

Судячи з усього NAVI планують залишити Україну, як основну базу, та перетворитися у європейську команду, тому чекати звільнення чисельних росіян, як зі складу по CS:GO, так і з інших складів клубу не доводиться.

Подати заявку можна заповнивши анкету на цій сторінці.

Читайте також нашу статтю про тотальну домінацію громадян країни-агресора у складі NAVI через майже три місяці після початку війни.

Материалы по теме

Гравці NAVI підіграли російській пропаганді в річницю повномасштабного вторгнення

0

Перед річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну гравці NAVІ українець Ange1 та росіянин suygetsu передали персональне вітання російському телеграм-каналу VALORANT INFO з майже 60 тисячами підписників, показуючи, що ми “єдиний народ”.

NAVI анонсували мерч, присвячений рекордній кількості виступів команди на Мейджорах з CS

0

NAVI відкрили передзамовлення на футболки, присвячені участі команди в 20-ти Мейджорах з CS поспіль. Нагадаємо, що це унікальний рекорд і лише NAVI брали участь у всіх Мейджорах в історії Counter-Strike.

Monte обійшли NAVI за популярністю на українськомовній трансляції PGL Major Copenhagen 2024: European RMR

0

Аналітична компанія Esports Charts підрахувала, які матчі європейської RMR-кваліфікації на PGL Major Copenhagen 2024 зібрали найбільше глядачів на українськомовній трансляції. У центрі уваги наших уболівальників знову були ігри Natus Vincere та Monte.

NAVI підписали новий склад з Brawl Stars. В анонсі не обійшлося без росіянина і японської школярки

0

NAVI підписали новий склад з мобільної дисципліни Brawl Stars. До складу увійшли три зіркові гравці з Японії — Achapi, Levi та I see. В попередньому складі українського клубу тривалий час грали росіяни, але нещодавно той склад було розпущено.