Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

navi

Украинская команда Natus Vincere получила персональное приглашение на турнир DH Open Tours. Во Францию Рожденные Побеждать отправятся в мае. Там, на арене Vinci Congress Center пройдут финальные игры Dreamhack Tours с призовым фондом в 100 000$.

За месяц до старта игр, организаторы DH Open Tours стали раскрывать информацию об участниках. Сегодня на турнир пригласили Na`Vi и Heroic. Всего же на финалах примет участие восемь коллективов. Уже сейчас известно, что среди соперников Na`Vi может оказаться G2 и EnVyUs.

Na`Vi на турнир во Францию приедут весьма подготовленными. У них за плечами к тому времени будут сыграны матчи на ESL Pro League и финалы SL i-League StarSeries Season 3.

В ближайшее время организаторы турнира объявят последних приглашенных участников соревнований. После этого с 1 по 2 апреля пройдут открытые и закрытые квалификации для Европы и Северной Америки. Матчи финалов смотрите с 6 по 8 мая. Они состоятся  в здании Vinci Congress Center французского города Тур.

Список участников турнира:

  •  G2 eSports
  •  EnVyUs
  • Natus Vincere
  • Heroic
  • Invite #5
  • Invite #6
  • Победитель квалификаций в Европе
  • Победитель квалификаций в Северной Америке

Материалы по теме

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Всі ви знаєте, що наш портал веде безкомпромісну боротьбу з росіянами в кіберспорті. Ще до повномасштабної війни ми дотримувалися думки, що кіберспорт, як і спорт не може бути поза політикою, бо він є невід’ємною частиною побудови іміджу країн на міжнародній арені, а всередині країн провідні спортсмени є лідерами думок і прикладами для молодого покоління і