Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Недавно Live to Win заставили Alliance попотеть в финале второго дивизиона EPIC League. Будут ли NAVI более сложным противником для SoNNeikO?

Первый матч четвертого сезона OGA Dota PIT пройдет между двумя командами из СНГ. Турнир проходит без групповой стадии, но проигравшая команда не покидает чемпионат, а падает в нижнюю сетку.

Прямая трансляция

Украинская трансляция

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Чуть больше пластики и креатива». yxo7 рассказал, что нужно NAVI для победы на IEM Global Challenge

Сегодня также состоится и другой интересный матч, в котором OG вместе с iLTW вместо midone попытаются оформить реванш над Virtus.pro. Матч стартует в 20:00.

Материалы по теме

NAVI VALORANT Ukrainian Saga – оголошено формат і призовий фонд всіх турнірів серії

NAVI анонсували деталі своєї серії турнірів з VALORANT – NAVI VALORANT Ukrainian Saga, які спрямовані на розвиток українського ком’юніті гри. Перший турнір серії вже відбувся навесні, ще два турніри відбудуться влітку та восени, а взимку серія завершиться великим фіналом.

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.

NAVI випустили відео про свою перемогу на Мейджорі

0

NAVI випустили влог про свій шлях у Play-off Мейджора до моменту перемоги на історичному турнірі. Дивимося як відбувалася ця легендарна подія очами команди.