Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилась последняя неделя Weekly Finals в PUBG Global Championship 2021. По итогам этих соревнований команда NAVI гарантировала себе место в гранд-финале чемпионата. Среди наших составов в гранд-финал также прошли Virtus.pro. Также ещё 7 коллективов, набравших наибольшее количество очков на протяжении трех Weekly Finals.

Старт PGC 2021 для NAVI получился неудачный, они не смогли выбиться в финал первой недели и пропустили важные матчи, которые нужны для набора квалификационных очков.  Подключившись ко второй неделе Weekly Survival, NAVI с первого же матча завоевали место в Weekly Finals #2. Сценарий повторился и во время Weekly Survival #3

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Гранд-финал VALORANT Champions 2021 — Acend с украинцем против Gambit Esports. Прямая трансляция

Стоит отметить, что парни также были нацелены на победу в Weekly Finals #3. Сражаться за чемпионство пришлось с Gen.G Esports, но “Рожденные побеждать” завершили третью неделю на втором месте.

Состав NAVI на PUBG Global Championship 2021:

  • Константин Mellman Лёвкин
  • Артём xmpl Адаркин
  • Александр alya Пирогов
  • Андрей Qwizzy Побединский
  • Максим HIBAKO Карев

Итоговая таблица Weekly Finals:

 

Материалы по теме

PUBG переїде на новий прогресивний рушій – розробники гри опублікували амбітні плани на 2024 рік

0

Krafton поділилися планами на розвиток комп’ютерної версії PUBG у 2024 році. Головним нововведенням стане перехід гри на новий рушій Unreal Engine 5, що дозволить значно покращити графіку гри і зробити навколишнє середовище таким, що можна буде руйнувати.

Колаборант Ярослав spyrro Кувичко змінив чергову російську команду

0

Український колаборант Ярослав spyrro Кувичко приєднався до російського колективу BetBoom в дисципліні PUBG. Початок повномасштабної війни член збірної України в 2021 році зустрів в російській команді Virtus.pro.

Розробники PUBG опублікували плани на 2024 кіберспортивний рік і розповіли про досягнення у 2023 році

0

Став відомим річний розклад офіційних турнірів з PUBG. Також розробники гри підбили підсумки 2023 року. Так на піку за турнірами з PUBG у 2023 році спостерігало 1,5 мільйона глядачів, загалом PGC зібрав майже 12 мільйонів переглядів: а сума розіграних призових збільшилася у порівнянні з попереднім роком на 2,3 мільйони доларів і склала 4,8 мільйони.

Гравець FaZe Clan з PUBG звинуватив гравця NAVI в читерстві. Того самого колаборанта, який весь 2023 рік програв в російській команді

0

Гравець FaZe Clan з PUBG Джим Jeemzz Еліассен звинуватив одного з нових гравців NAVI у тому, що він читер. Гравець обурився тим, що в топові організації беруть шахраїв. Мова йде про гравця Hakatory, про якого буквально вчора ми писали, що під час повномасштабного вторгнення він грав у російській команді з трьома росіянами.