Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Оффлейнер коллектива Dota Team Алексей Nongrata Васильев прокомментировал свое возвращение на профессиональную сцену в составе команды Алексея solo Березина на EPIC League Season 3.

Это полный кошмар. Во второй игре я продал Aeon Disk. На третьей карте у нас закономерная легкая победа из-за лучшего драфта. На первой я сыграл не очень гибко. Мне не стоило грейдить на Enigma третий Necronomicon — надо было взять первые Necronomicon, Blink Dagger и Black King Bar. Парни, я первый раз играю на Enigma.

Очень сложно играть после перерыва. Не играл на профессиональном уровне, наверное, с сентября. Но мне нравится, что я могу играть.

Напомним, что коллектив Алексея solo Березина Dota Team попрощался с игроками Malik и Milan. На их место пришли KingR и nongrata

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: ФК «Локомотив» подписал контракт с девушкой-киберфутболисткой

Коллектив Dota Team имеет 3 победы и одно поражение в групповом этапе 3 сезона Epic League, и обеспечил себе место в 1 дивизионе турнира.

Материалы по теме

В Росії влаштували полювання на кіберспортсменів, які підтримали Україну. Під роздачу потрапили Noone і Solo

0

Схоже українському дотеру Noone не вдасться всидіти на двох стільцях – грати в спонсорованій росіянами команді і одночасно бути патріотом України. На одному з найбільших Z-телеграм-каналів підняли питання щодо того, що українець, який обіцяв віддавати частину зарплати на ЗСУ, грає в команді, яку спонсорує російський букмекер PARI.

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

Російський аналітик Dota 2 пожалівся на українців, через яких не зміг попрацювати на The International

0

Російський аналітик Dota 2 і колишній кіберспортсмен пожалівся на бан від VALVE, який стався через пильність українців і через який він позбувся можливості працювати на The International.

Ghostik запустив свій українськомовний канал на Youtube. Перший блог про NAVI

Відомий український гравець Ghostik зробив свій українськомовний канал і планує розвивати український контент. Перший влог присвячено звільненню з NAVI Олексія Solo Березіна.