Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL оголосили список колективів, які було запрошено на IEM Cologne Qualification 2022. 8 команд, серед яких NAVI, FAZE, G2, Cloud9, NiP, ENCE, FURIA та Liquid потрапили одразу до групової стадії.

Команди Vitality, Heroic, Outsiders, Complexity, Godsend, TYLOO, mibr, Sprout та Order потрапили до стадії play-in. Окрім них, завдяки світовому рейтингу, до стадії play-in також були запрошені Astralis, Movistar riders, BiG, Mouz, Imperial, Team Spirit та Pain Gaming

Турнір пройде у німецькому Кельні з 5 по 17 липня. На турнірі буде розіграно призовий фонд у розмірі 1 мільйона доларів США

IEM Cologne є одним з трьох найпрестижніших турнірів з CS:GO на рівні з IEM Katovice та турнірами рангу Мейджор. Виграти цей престижний турнір мріє кожна команда. Минулого року перемогу на турнірі святкувала команда NATUS VINCERE. 

Читайте також новину про те, як українці пройшли до фінальної частини Чемпіонату Європи з CS:GO.

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

Кіберспортивні діячі масово бойкотують Esports Awards за те, що премія продалася Саудівській Аравії

Таланти та кіберспортивні діячі, які роками були частиною престижної премії Esports Awards, масово відмовляються від співпраці з організаторами, які продались Саудівській Аравії і перенесли премію, що щорічно проходила в Лос-Анджелесі, в Ріяд на мультитурнір Esports World Cup.