Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий український аналітик, коментатор та ютубер Олександр Петрик закрив доступ до своїх відео з території РФ. Петрик є, мабуть, єдиним блогером зі східної Європи у CS:GO, який знімає не тільки розважальний, а насамперед освітній контент. 

Його «Фішки» широко відомі поза межами України та являються своєрідним навчальним посібником для тих, хто грає в CS:GO. Часто їх дивляться та використовують навіть гравці на просцені, відео збирають сотні тисяч переглядів. 

Ми запитали в Олександра, чому саме він закрив доступ для росіян, на що він відповів: «Це просто моя позиція, я не хочу, щоб русня дивилась мої відоси«.


Коментар Gameinside: Зараз в CS:GO спостерігається дуже кумедна ситуація. Навіть український блогер ввів більші санкції щодо Росії, ніж компанія Vavle, яка досі мовчить про війну. 

Материалы по теме

Визначилися 12 команд, які точно будуть виступати на The International 11 завдяки набраним балам DPC

Визначилися всі 12 команд, які отримають прямі запрошення на The International 11 завдяки набраним за попередні сезони очкам DPC. Іншим колективам доведеться пробиратися через кваліфікації.

Альваро SunPayus⁠ Гарсія залишає Movistar Riders. За чутками він стане снайпером ENCE

Movistar Riders виключили з основного складу Альваро SunPayus⁠ Гарсія. Раніше ходили чутки, що іспанський снайпер стане новим гравцем ENCE. 

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT втратив останній шанс потрапити на Чемпіонат Світу

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT вилетів з турніру останнього шансу в регіоні EMEA та втратив шанси попасти на Чемпіонат Світу CHAMPIONS, який відбудеться у вересні.

На VALORANT UA BATTLE #1 зареєструвалося 30 команд, гра набирає обертів в Україні

Залишаються лічені дні до турніру VALORANT UA BATTLE #1 який обіцяє стати найбільшою українською подією у VALORANT з моменту виходу гри два роки тому.