Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Американський клуб OpTic Gaming продовжує розвиватися у “горизонтальному” напрямку, виходячи за рамки кіберспорту та охоплюючи нові галузі розважального контенту. Цей формат стає дедалі популярнішим серед кіберспортивних клубів, яки зіткнулися з проблемами у збільшенні аудиторії та намагаються якось виправити ситуацію.

Американський клуб FaZe вже давно розвиває напрямок стрімерів та інфлюенсерів, який є навіть більш пріорітетним, ніж напрямок кіберспорту. OpTic Gaming намагаються не відставати та підписали одразу чотирьох дівчат, які не мають жодного відношення до кіберспорту, проте дуже популярні у своїх галузях.

Так Оптік підписали зірок шахів сестер Botez, які мають понад 500 тисяч підписників на Twitch, та регулярно грають з простими людьми по всьому світу, дивуючи всіх тим, як привабливі дівчата обігрують досвідчених чоловіків-шахістів.

Також Оптік підписала віртуальну стрімершу CodeMiko та контент-мейкершу Minx.

Читайте також про фестиваль комп’ютерних ігор від українських розробників. 

Материалы по теме

Optic виграли Halo World Championship 2022. Загалом ТОР-8 турніру склали виключно команди з США

У США в Seattle Convention Center цими вихідними завершився чемпіонат світу з популярної кіберспортивної дисципліни HALO. На Halo World Championship 2022 розігрувалася чимала сума в 1 мільйон доларів США, яка стала рекордною за час існування дисципліни.

Бразильська команда LOUD стала тріумфатором Чемпіонату Світу VALORANT CHAMPIONS 2022

Бразильська команда LOUD виграла Чемпіонат Світу VALORANT CHAMPIONS 2022. У фіналі команда з Південної Америки здолала північноамериканську команду Optic Gaming.

Paper Rex зіграють з Optic Gaming за вихід у Гранд Фінал VALORANT Masters Copenhagen. Інформація та трансляція

У фіналі верхньої сітки Мейджора з VALORANT під назвою VALORANT Masters Copenhagen сьогодні зустрічаються команди Paper Rex та Optic Gaming.