Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Організатори Esports World Cup 2024 опублікували умови розподілу 20 мільйонів доларів, які будуть розіграні між клубами не в конкретних дисциплінах, а в підсумковому заліку.

Вперше в історії кіберспорту відбувається щось подібне. Арабські шейхи ставлять в пріорітет не кіберспортменів, а організації, даючи їм можливість виграти найбільші в історії клубів гроші. 

Для попадання в число щасливчиків, які ділитимуть мільйони, потрібно виконати певні умови, наприклад клуб має потрапити в ТОР-8 принаймні у двох дисциплінах. Для перемоги в клубному заліку клуб має перемогти хоча б в одній дисципліні. 

В усіх дисциплінах будуть розподілятися бали, які будуть сумуватися. Чим у більшій кількості дисциплін представлено клуб, тим більше шансів виграти він має. Як ми вже писали раніше саме проведення клубного заліку спонукало чимало клубів відродити склади по не самим популярним дисциплінам, наприклад Starcraft II. Крім того, деякі клуби об’єдналися під спільним тегом, щоб сумарно мати більше дисциплін і шансів. 

20 мільйонів розділять на 16 клубів, причому перше місце отримає 7 мільйонів, а останнє лише 150 тисяч.

Чемпіонат розпочнеться вже 3 липня. На ньому розіграють найбільший в історії кіберспорту призовий фонд в найбільшій в історії кількості дисциплін на одному турнірі найвищого рівня.

Материалы по теме

Українські клуби заробили за пів року майже мільйон доларів. Шосту частину цієї суми виграли клуби, які ніколи не грали на ТІР-1 турнірах

Канал Вісті CS2 підрахував, скільки українські клуби заробили за перший сезон 2024 року. Вражають навіть не цифри, а прогрес українського Counter-Strike.

BLAST Premier: Spring Final 2024 – NAVI провалили фінал, але довели, що не випадково виграли Мейджор

0

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.