Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известный инсайдер в CS:GO Алексей OverDrive Бирюков высказался по поводу проигрыша NAVI в групповом этапе на BLAST Premier: Spring Groups 2022. По его словам, такое событие слишком преувеличено и ничего страшного не произошло, а вот если бы команда вылетела с турнира — тогда можно было бы считать это сенсацией.

Алексей OverDrive Бирюков:

Проигрыши Navi преувеличены. Когда они наконец вылетят — тогда и поговорим, давайте дождемся окончания ивента. Пока ничего экстраординарного не произошло. Не будет сюрпризом, если они закончат Blast выше, чем Mibr и Astralis.

Напоминаем, что Natus Vincere уступили коллективу Astralis со счётом 17:19 на карте Mirage, тем самым завершив выступление на групповом этапе BLAST Premier: Spring Groups 2022. Перед этим «Рожденные побеждать» проиграли бразильскому составу MIBR. Детальнее следить за результатами можно в нашем специальном репортаже.

Материалы по теме

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT втратив останній шанс потрапити на Чемпіонат Світу

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT вилетів з турніру останнього шансу в регіоні EMEA та втратив шанси попасти на Чемпіонат Світу CHAMPIONS, який відбудеться у вересні.

Валерій b1t Ваховский дав поради як правильно тренувати стрільбу у CS:GO

Українська зірка NAVI Валерій b1t Ваховский на стрімі дав поради, як правильно тренуватися у CS:GO.

NAVI вилетіли з PGL Arlington Major та втратили шанси пройти на The International по балах DPC

NAVI програли вирішальну гру Team Spirit та втратили всі шанси вийти з групи B на PGL Arlington Major. Команда вдало почала турнір у груповій стадії, проте пізніше почала програвати та закінчила виступ з п’ятьма виграними та дев’ятьма програними картами.