Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Денис electronic Шарипов взял 5 клатчей в рамках группового этапа IEM Cologne 2021.

Столько же клатчей на турнире сделал Олоф Olofmeister Кайбер из FaZe. Больше взял только Эмиль Magisk Реиф — игрок команды Astralis. Датчанин на IEM Cologne 2021 взял целых 6 клатчей.

Electronic остается 1 в 2 против 2 австралийцев в матче против Renegades на пике NAVI, dust 2.

Папатроник остановил ультанувшего ZywOo и берет важный клатч на решающей карте против Vitality.

Открывающим матчем плей-офф IEM Cologne станет противостояние между VP и Astralis, которые стартанет 16 июля в 17:00 по Киеву. Последним матчем того дня будет FaZe-Gambit в 20:15 по Киеву.

Материалы по теме

Що не так з Денисом Electronic Шаріповим — відеодокази антиукраїнської позиції гравця NAVI

В мережі виплило відео з буткемпу NAVI часів, коли в команді ще грав Єгор flamie Васильєв та Данило Zeus Тесленко. На відео гравці команди дивляться матч Чемпіонату Світу з футболу, де грали збірна Росії проти збірної Хорватії.

Electronic стане капітаном NAVI, а гравець російської команди замінить Бумича — інсайд від авторитетного порталу Dexerto

Авторитетний портал Dexerto видав інсайд, згідно з яким Electronic стане капітаном NAVI з CS:GO, а на заміну Бумичу прийде Buster, але за умови, що Virtus.pro відпустять його безкоштовно, так як NAVI не бажають вести бізнес з російською організацією.

HLTV.org назвав п’ять самих легендарних зірок Мейджорів. Вони не пропустили жодного турніру

0

HLTV.org опублікували цікаву графіку з гравцями, для яких Мейджор в Антверпені стане рекордним 17-м в кар’єрі. Таких лише п’ять в історії, але тільки троє з п’ятірки заявлені в основному складі. dupreeh, xyp9x та shox точно зіграють на турнірі, а от device та olofmeister скоріше за все залишаться на лавці запасних.

Дружина гравця NAVI відкрито підтримала війну проти України

В мережі з’явились скриншот з інстаграму в якому дружина гравця команди NAVI Дениса electronic Шаріпова лайкала пости пропутінського співака Баскова, що закликав і закликає до війни проти України.