Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У фіналі верхньої сітки Мейджора з VALORANT під назвою VALORANT Masters Copenhagen сьогодні зустрічаються команди Paper Rex та Optic Gaming.

Переможець матчу у форматі до двох перемог на трьох картах вийде у фінал турніру. Букмекери вважають шанси команд абсолютно рівними, а цікавості матчу додає той факт, що Optic представляють Америку у той час, як Paper Rex захищають азійський регіон. 

Між собою команди не зустрічалися, обидві дійшли по верхній сітці без поразок і ніхто достеменно не знає на чиєму боці буде фортуна сьогодні. 

Принциповий матч фіналу вінерів розпочнеться сьогодні о 18.00 за Києвом, після його закінчення о 21.00 розпочнеться матч FPX проти Fnatic.

Нагадаємо, що на турнірі розігрується призовий фонд у 650 тисяч доларів США. Переможець отримає 200 тисяч доларів.

Склад Paper Rex

Склад Optic Gaming

Сітка турніру

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Читайте також інтерв’ю з Ange1 з турніру у Копенгагені.

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

Кіберспортивні діячі масово бойкотують Esports Awards за те, що премія продалася Саудівській Аравії

Таланти та кіберспортивні діячі, які роками були частиною престижної премії Esports Awards, масово відмовляються від співпраці з організаторами, які продались Саудівській Аравії і перенесли премію, що щорічно проходила в Лос-Анджелесі, в Ріяд на мультитурнір Esports World Cup.