Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Перші два матчі на європейському RMR закінчилися сенсаційними несподіванками. Фаворити турніру програли очевидним аутсайдерам і вже с першої гри  фактично втратили шанси потрапити до легенд Мейджора.

Команда G2 програла польській дружині Anonymo, яка вийшла на турнір через відкриті квали і займає лише 69 сходинку світового рейтингу. Суперники зіграли дві дзеркальні сторони на міражі, але на допах були сильніші поляки. Вкотре переконуємося, що матчі у форматі BO1 щедрі на несподіванки.  Фінальний рахунок гри 19-16


Другу несподіванку принесли росіяни Entropique, які теж на допах програли ще одним максимальним аутсайдерам турніру команді з Косово з назвою Bad News Eagles. 

Сміх у тому, що Росія навіть не визнає таку країну як Косово, а тут зазнала поразки від команди з невизнаної країни. Гра проходила на дасті і закінчилася з рахунком 19-17. 


Нагадаємо, що всі результати матчів у групі В ви можете знайти у нашому репортажі. 

Також до вашої уваги репортаж та усі результати групи А європейського RMR.

 

Материалы по теме

NAVI будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб потрапити на RMR PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

0

NAVI не потраплять напряму на RMR, а будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб пробитися у відбірковий турнір на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

G2 замінюють jks на nexa, який повертається після невдалого періоду в OG

0

nexa повернувся до складу G2. Гравець залишив OG і замінить в G2 jks, якого виставили на трансфер абсолютно несподівано для всієї спільноти, бо за ігровими показниками Джастін явно кращий за серба.

Девід Бекхем підписав склад Bad News Eagles

0

Клуб мегазірки світового футболу Девіда Бекхема Guild Esports оголосив про підписання команди косоварів Bad News Eagles. Команда відома тим, що останні три рази виходила в легенди Мейджора при тому, що весь цей час залишалася незалежним складом з п’яти гравців без жодної підтримки з боку професійних організацій.

Портал HLTV повідомляє, що G2 переведуть jks на лаву запасних

CS
0

Портал HLTV з посиланням на власні джерела повідомляє, що G2 найближчим часом відправлять на лаву запасних Джастіна jks⁠ Севіджа.