Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Королевская битва от Respawn Entertainment Apex Legends поставила новый рекорд онлайна в Steam. В игру играло одновременно более 310 тысяч игроков.

Ажиотаж связан с выходом девятого сезона в Apex Legends, который получил название «Наследие». Статистику по онлайну предоставил сервис Steamdb.

Вчера сервера игры не смогли выдержать такого количества пользователей и не все игроки смогли зайти в Apex Legends.

Прошлый рекорд Apex Legends поставила в марте 2021-го. Тогда в игре было свыше 202,000 игроков.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Gamescom 2021 пройдет полностью в онлайне

Напомним, что недавно APEX Legends отметила свою вторую годовщину и преодолела отметку в 100 млн игроков.

19 апреля студия Respawn анонсировала Apex Legends Mobile. Бета-тест мобильной королевской битвы на Android начался в конце апреля 2021-го года.

Материалы по теме

VK Play намагається отримати ексклюзивні права і замінили Steam та Epic Games Store в Росії

Російська компанія VK планує перетворити свій сервіс VK Play в аналог таких головних ігрових платформ, як Steam та Epic Games. Джерела повідомляють, що компанія вже веде перемовини з розробниками ігор і планує отримати ексклюзивні права на Росію та деякі дружні країни так званого СНД.

В Steam проходить фестиваль українських ігор. Весличезні знижки!

У Steam розпочався фестиваль українських ігор, серед яких можна знайти як світові хіти, так і інді-розробки. Ігри можна придбати зі знижками до 80%. Посилання на фестиваль. 

Стрімер здолав шлях від найнижчого до найвищого рангу у Apex Legends лише протягом одного стріма, граючи у випадкових командах

Багато гравців, застрягши на якомусь рангу жаліються, що не можуть пройти далі через поганих тіммейтів і кажуть, що піднятися можна тільки граючи в паті. Проте стрімер Wxltzy спростував це, піднявшись з найнижчого рангу в Apex Legends до найвищого лише протягом одного стріма, граючи за випадкові команди.

В Індонезії уряд заблокував Steam та всі основні ігрові платформи, вимагаючи надати їм доступ до даних користувачів

В Індонезії заблокували більшість провідних ігрових платформ. Це відбулося через місцевий закон «про приземлення», за яким держава вимагає від розробників ігор надавати їй доступ до даних користувачів на території країни.