Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Последний игрок Virtus.pro по ККИ Artifact —  Олжас Naiman Батырбеков покинул состав организации.

9aaaa96c22dcada49f4a67fea6533f26

В 2016 году Naiman присоединился к Virtus.pro как игрок дисциплины HearthStone. Среди достижений у игрока призовые места на HCT Europe Winter Championship, StarLadder i-League S2, Seat Story Cup V и Dreamhack Atlanta 2017. В 2016 году Naiman принял участие в мировом чемпионате по HearthStone, где занял 13-16 место. 

В дисциплине Artifact под тегом Vitus.pro Олжас заработал меньше $2 000. Также ранее организацию по данной дисциплине представляли Harleen и DrHippi.

Virtus.pro:

«Олжас Naiman Батырбеков, с февраля 2019 года являвшийся единственным представителем Virtus.pro в Artifact, покидает нашу команду. Недавно ставший отцом Олжас взял паузу в карьере по семейным обстоятельствам, контракт расторгнут по обоюдному согласию. Мы благодарим Олжаса за 3,5 года в составе Virtus.pro и желаем всего наилучшего в жизни и дальнейшей карьере»

Олжас Naiman Батырбеков:

«К сожалению, Virtus.pro закрывает состав по Artifact. Данное решение связано с текущим состоянием дисциплины. На протяжении полугода нет никаких новостей от разработчиков. Вместе с руководством команды мы продолжали верить в прекрасное будущее, но… Будущее у игры не наступает, и у любого оптимизма заканчивается терпение». 

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Продаж або фейк? Стала відома сума, за яку Virtus.pro продали вірменським інвесторам і вона не вселяє довіри

Стало відомо за скільки російська група компаній VK продала головний російський клуб Virtus.pro вірменським інвесторам. Російське видання «ВЕДОМОСТІ» повідомило, що згідно з фінансовим звітом VK, клуб було продано за суму в 174 мільйони рублів (2,27 мільйона доларів США). 

Virtus.pro знову отримують гроші від брендованих скинів в грі Rainbow Six Siege

0

Російський клуб Virtus.pro, який минулого року змінив юрисдикцію на вірменську, втікаючи від санкцій, не тільки повернув свою офіційну назву в грі Rainbow Six Siege, а і домігся того, що в гру повернулися командні скини.