Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Хоча всі думки прикуті до Мейджору в Парижі, частина провідних команд світу продовжують змагатися на IEM Rio 2023 і от як пройшов другий день змагань.

Несподівано до NAVI в фіналі верхньої сітки приєдналися… BiG! Німці якимсь дивом змогли перемогти Heroic з рахунком 2-1 і це при тому, що тиждень тому команда не змогла пройти на Мейджор в Парижі. Heroic навпаки були дуже сильними на RMR і ніхто навіть припустити не міг, що вони програють Бігам. 

Тепер їм доведеться боротися з NiP за можливість зіграти в Play-off турніру. 

В Групі B також трапилася несподіванка, хоча і відносна. FURIA знищила FaZe і цим показала, що напередодні Мейджора п’ятірка Керрігана знаходиться в дуже поганій формі в порівнянні з їх піком. За провальний виступ на RMR реабілітувалися Cloud9. Вони вже забезпечили собі принаймні вихід у Play-off турніру.

Найцікавіший з найближчих матч відбудеться в нижній сітці, де в боротьбі за виживання зійдуться FaZe та Vitality. Хтось з цих команд вже точно не зіграє у Play-off. 

Загалом складається враження, що команди, які пройшли на Мейджор не напружуються і грають для задоволення, а от ті, хто на Мейджор не потрапив, намагаються показати найкращу гру і довести, що чогось варті. 

Читайте також: Microsoft запустили XBOX Game Pass для PС в Україні, а в Росії припинили гарантійне обслуговування консолей XBOX

Материалы по теме

Team Vitality стали чемпіонами IEM Rio 2023

Team Vitality стали чемпіонами IEM Rio 2023. Клуб вистраждав цю перемогу не у фіналі, а у півфіналі турніру. Днем раніше Vitality вольовим зусиллям вибороли путівку у фінал в команди Cloud9 і не дарма.

Кіберспорт поза політикою. s1mple та npl зіграють в одній команді з росіянином в шоу матчі на IEM Rio 2023

Українські гравці NAVI s1mple та npl зіграють з росіянином nafany в одній команді за так звану збірну світу проти збірної Бразилії. Матч відбудеться перед фіналом IEM Rio 2023.

Heroic та Vitality стали фіналістими IEM Rio 2023. Результати та статистика півфіналів

0

Heroic та Vitality стали фіналістами IEM Rio 2023. Команди не без проблем пройшли півфінальні ігри проти дуже сильних суперників.

Play-off IEM Rio 2023. Сітка, результати попереднього туру, пряма трансляція

0

В Бразилії розпочинається Play-off IEM Rio 2023, в якому зіграють шість команд, що пройшли через сито групової стадії. Одразу з півфіналів свої матчі розпочнуть NAVI та Cloud9, а у чвертьфіналах зустрінуться FURIA проти Heroic, та BiG проти Vitality.