Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий коментатор та журналіст Річард Льюіс зібрав тих, кого не запросили або хто відмовився коментувати PGL Major Antwerp 2022 по CS:GO на офіційному каналі PGL. Спільнота талантів отримала назву NO MAJORS CLUB, до неї увійшло 20 популярних англомовних особистостей, в тому числі такі зірки як REDEYE та THORIN.


Коментар Gameinside: Ми засуджуємо будь-які альтернативні трансляції тому, що вони ламають бізнес-модель кіберспорту, роблять нерентабельним проведення турнірів і організацію професійних студійних трансляцій. 

Так, модель трансляцій через стрімерів та інфлюенсерів має право на існування, але тоді треба іти саме по цьому шляху і взагалі відмовлятися від студійних трансляцій, бо вони не зможуть конкурувати в такому середовищі. 

Материалы по теме

Astralis продовжував працювати з HUNDEN, незважаючи на дискваліфікацію ESIC — переклад розслідування Річарда Льюїса

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс провів розслідування, згідно з яким дискваліфікований тренер HUNDEN допомагав гравцям Astralis у тренувальному процесі. Данська організація відкидає всі звинувачення та дає свої пояснення.

Видатний журналіст Річард Льюїс вирішив піти з кіберспорту після 17 років роботи в індустрії. Він порівняв проблеми кіберспорту з раковими пухлинами

Відомий американський ведучий, стрімер та журналіст Річард Льюїс оголосив, що йде з кіберспорту після 17 років роботи в індустрії. За словами Льюїса, ці роки він витратив на боротьбу, яку програв. Проблеми кіберспорту видатний журналіст порівняв з раковими пухлинами, які ростуть і які не вийшло побороти.

NAVI найпопулярніші у світі та інша статистика PGL Major Antwerp 2022

Компанія Esports Charts підбила деякі підсумки PGL Major Antwerp 2022, який завершився у минулі вихідні в Бельгії. Найбільш популярною серед глядачів стала команда Natus Vincere, а бразильький стрімер Gaules зумів на піку трансляції зібрати понад 700 тисяч глядачів.

Неймовірні емоції Чемпіонату Світу з CS:GO в добірці найкращих фотографій з фіналу PGL Major Antwerp 2022

До вашої уваги добірка найкращих фотографій з останнього дня PGL Major Antwerp 2022. Неймовірні емоції гравців та уболівальників, радість тріумфу та розчарування поразки — все це зуміли спіймати та подарувати шанувальникам кіберспорту фантастичні фотографи PGL.