Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games презентували гімн Чемпіонату світу 2023 з League of Legends. Традиційно розробник гри випустив потужний трек з потужним відео, який лише за кілька годин після публікації вже зібрав понад шість мільйонів переглядів.

Загалом гімни WORLDS – це окремий вид мистецтва. Колаборації з відомими артистами збирають для Riot десятки і сотні мільйонів переглядів, потужно рекламуючи гру на широку аудиторію. 

Цього року гімн з назвою GODS заспівала зіркова південно-корейська герлз-група NewJeans, яка нараховує 10 мільйонів підписників в інстаграм.

 

Загалом найпопулярнішим гімном в історії LoL і взагалі кіберспорту залишається Warriors у виконанні групи Imagine Dragons. За 9 років він зібрав 411 мільйонів переглядів. 

Подивитися добірку всіх гімнів з 2014 по 2023 рік можна тут.

 

Сам турнір WORLDS 2023 розпочнеться вже 10 жовтня і триватиме до 19 листопада. 

Материалы по теме

Riot Games скоротять 530 співробітників, зосередяться на основних проектах і підсилять увагу до кіберспорту

Здавалося б успішна Riot Games повідомила про величезне скорочення співробітників і проектів. “Ми переорієнтовуємося на меншу кількість найбільш важливих проектів, щоб рухатися до більш сталого майбутнього” – заявили в компанії.

Роздали командам 33 мільйона доларів та запускають франшизну лігу VCT CN – Riot відзвітували про досягнення у 2023 році і поділилися планами на майбутнє

Riot Games підбили підсумки першого року франшизних ліг VCT і анонсували розширення на окрему лігу для Китаю. Така експансія в разі вдачі майже гарантуватиме розробникам розгром головного суперника – гри CS2 за кількістю глядачів на трансляціях найбільших кіберспортивних турнірів.

Riot Games випустили гайд про те, як через режим Premiere в VALORANT пробитися на професійну сцену

0

Riot Games випустили статтю про те, як початківці можуть пробитися в професійний кіберспорт і дістатися самого верху змагальної піраміди. В статті розповідають, як через режим Premiere можна потрапити на турніри серії Challenger, які є важливою складовою професійної сцени VALORANT, бо через них можна потрапити на турніри найвищого рівня.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x