Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кілька найбільш популярних у світі кіберспортивних клубів провели переговори з розробником VALORANT Riot Games щодо системи партнерства на наступний рік, повідомили Dot Esports.

У понеділок, 23 травня, Riot провів зустріч, на якій власники команд та менеджери могли задати розробникам запитання щодо системи партнерства. Вся інформація, включаючи декілька документів, знаходиться під суворою угодою про нерозголошення Riot.

Проте, джерела повідомили, що в лігах Північної Америки, Бразилії та Латинської Америки буде від 8 до 10 команд, які будуть безпосередньо запрошені в лігу наступного року. За даними одного джерела, дві інші ліги, розташовані в Європі та Азії, матимуть приблизно таку ж кількість місць.

Команди будуть подавати заявки на запрошення до партнерства з Riot у VALORANT протягом наступних кількох місяців.

Згідно з двома джерелами, стипендія, яка буде виділятися організації буде «шестизначною», але, ймовірно, буде не настільки великою, щоб перекрити командам всі витрати, оскільки більшість провідних команд платять гравцям дуже високі зарплати. За даними джерел, деякі команди вже зараз мають семизначні операційні витрати.

У VALORANT регіональні партнерські ліги стануть шляхом до потрапляння на великі міжнародні турніри, такі як Masters та Champions.

Партнерська система, про яку Riot повідомили 28 квітня, розпочнеться у 2023 році з трьох міжнародних ліг, які пройдуть на лані в присутності глядачів, за умови дотримання правил охорони здоров’я та безпеки. Північноамериканські команди будуть грати разом з командами з Латинської Америки та Бразилії. До другої ліги увійдуть команди з Європи, Росії, Туреччини та MENA. У третю лігу увійдуть команди з Південно-Східної Азії, Кореї, Японії, Південної Азії та Океанії.

Читайте також про те, що вперше в історії платформа Onlyfans сплатила податки до бюджету України.

Материалы по теме

VALORANT UA BATTLE #1 — ПРЯМИЙ РЕПОРТАЖ З ТУРНІРУ, ТРАНСЛЯЦІЯ, КОМЕНТАРІ УЧАСНИКІВ

Ми починаємо перший в історії репортаж з першого великого турніру по VALORANT в Україні. У репортажі ви знайдете посилання на сітку та трансляції, необхідну важливу інформацію, а також коментарі представників різних команд, де вони розкажуть про себе та дадуть відповіді на питання.

Визначилися 12 команд, які точно будуть виступати на The International 11 завдяки набраним балам DPC

Визначилися всі 12 команд, які отримають прямі запрошення на The International 11 завдяки набраним за попередні сезони очкам DPC. Іншим колективам доведеться пробиратися через кваліфікації.

Альваро SunPayus⁠ Гарсія залишає Movistar Riders. За чутками він стане снайпером ENCE

Movistar Riders виключили з основного складу Альваро SunPayus⁠ Гарсія. Раніше ходили чутки, що іспанський снайпер стане новим гравцем ENCE. 

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT втратив останній шанс потрапити на Чемпіонат Світу

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT вилетів з турніру останнього шансу в регіоні EMEA та втратив шанси попасти на Чемпіонат Світу CHAMPIONS, який відбудеться у вересні.