Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У відповідях на запити гравців Riot розповіли про віддалені плани зняти серіал по всесвіту VALORANT, як це було зроблено минулого року по всесвіту League of Legends.

Тоді на Netflix вийшов суперпопулярний серіал Аркейн, якій викликав захват не тільки у фанатів гри, а й у більш широкої аудиторії, став хітом стрімінгової платформи та отримав кучу премій кінематографа.

«Аркейн» і справді видатний серіал! Звичайно, ми теж мріємо коли-небудь випустити подібний проект по всесвіту VALORANT — але наші колеги з команди LoL встановили дуже високу планку!

Ми з самого початку планували створити великий всесвіт з опрацьованими персонажами, щоб у його рамках можна було вигадувати нові цікаві проекти, включаючи преміальний розважальний контент.

Але… не чекайте чогось подібного найближчим часом. Зараз для нас найважливіша сама гра. Нам потрібно зробити ще дуже багато, щоб світ VALORANT розвивався і надалі.

— Девід Ноттінгем, творчий директор

Раніше ми писали, що Riot відмовилися від ідеї запровадити у VALORANT повтори гри, на які так чекали професійні гравці.

Материалы по теме

VALORANT UA BATTLE #1 — ПРЯМИЙ РЕПОРТАЖ З ТУРНІРУ, ТРАНСЛЯЦІЯ, КОМЕНТАРІ УЧАСНИКІВ

Ми починаємо перший в історії репортаж з першого великого турніру по VALORANT в Україні. У репортажі ви знайдете посилання на сітку та трансляції, необхідну важливу інформацію, а також коментарі представників різних команд, де вони розкажуть про себе та дадуть відповіді на питання.

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT втратив останній шанс потрапити на Чемпіонат Світу

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT вилетів з турніру останнього шансу в регіоні EMEA та втратив шанси попасти на Чемпіонат Світу CHAMPIONS, який відбудеться у вересні.

На VALORANT UA BATTLE #1 зареєструвалося 30 команд, гра набирає обертів в Україні

Залишаються лічені дні до турніру VALORANT UA BATTLE #1 який обіцяє стати найбільшою українською подією у VALORANT з моменту виходу гри два роки тому.

На NETFLIX вийшов третій епізод анімаційного серілу по всесвіту Dota 2 «Кров Дракона»

На платформі NETFLIX вийшов третій епізод анімаційного серіалу за всесвітом Dota 2 — «Кров Дракона«.