Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Професійний гравець Valorant американець Zellsis з команди Cloud9 був оштрафований організаторами Valorant Champions Tour за неповагу до суперників прямо під час прямої трансляції американської франшизної ліги, коли його показувала основна камера.

Момент потрапив в ефір і його побачили всі глядачі. Під час переможного моменту проти команди NRG гравець руками і ротом зобразив оральний секс по відношенню до суперника. 

Пізніше на персональному стрімі гравець переглянув цей момент і тільки посміявся з нього. За цей вчинок Riot оштрафували представника Cloud9 на суму в 10 тисяч доларів США. 

Читайте також: Еліти 322 — Морф випустив другу частину резонансного розслідування про елітних професійних гравців, замішаних у договірних матчах

Материалы по теме

Визначилися переможці другої кваліфікації Legion Cup 2023 з VALORANT

Відбулася друга кваліфікація на всеукраїнський турнір з VALORANT Legion Cup 2023. Переможці відбіркового турніру отримали запрошення в стадію Play-off, де буде розіграно головний призовий фонд Legion Cup.

Визначилися переможці першої кваліфікації Legion Cup 2023 з VALORANT

0

Відбулася перша кваліфікація на всеукраїнський турнір з VALORANT Legion Cup 2023. Переможці відбіркового турніру отримали запрошення в стадію Play-off, де буде розіграно головний призовий фонд Legion Cup.

NAVI запустили лігу-хаб з VALORANT де розіграють призи від Logitech G

0

NAVI разом з Logitech G запустили хаб з VALORANT. Турнір у форматі ліги проходитиме не на якійсь платформі, а в Діскорді у форматі для соло-гравців.

cadiaN запропонував Valve скопіювати для CS2 систему овертаймів з VALORANT

Лідер Heroic cadiaN запропонував Valve повністю скопіювати систему матчів у Valorant. Нещодавно розробники CS2 перевели свою майбутню гру на формат MR12, коли основний час в грі триватиме максимум 24 раунди замість 30, як це було раніше. Це було зроблено для того, щоб пришвидшити матчі.