Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бывший игрок команды Natus Vincere Владимир RodjER Никогосян в своём твиттере опубликовал сообщение, в котором заявил о начале поиска команды. За NAVI  он играл с 2020 года, но этим состав был распущен. После ухода из NAVI выступал в составе с Андреем Mag Чипенко на отборочном турнире к D2CL 2021 Season 3.

RodjER также сыграл в качестве замены за Galactic Aliens в матче против PuckChamp на D2CL 2021 Season 4.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Все киберспортсмены, которые хорошо играют — они просто живут дотой». Интервью с TORONTOTOKYO в рамках Kuji Podcast

Недавно рссийский киберспортсмен  набрал 10 000 MMR в рейтинговом матчмейкинге доты. Играл за такие составы, как: FlyToMoon, HellRaisers, Winstrike Team и Virtus.pro.

Материалы по теме

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

ESL оголосила розклад змагань з Dota 2 на 2024 рік. Організація бере під повний контроль кіберспорт моби від Valve

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.