Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російські кіберспортсмени в дисципліні Valorant скоріше за все не зможуть потрапити на міжнародний турнір серії Masters, що має пройти з 10 по 30 квітня в ісландському Рейкьявіку.

За інформацією порталу Dot Esports, росіяни з команд Fnatic (braveaf) та FPX (SUYGETSU та shao), не зможуть дістатися до Ісландії із-за санкцій щодо Росії на фоні війни в Україні. Повідомляється, що організатори намагаються вирішитит проблему.

З подібною проблемою стикнувся і українець Кирило Angel Карасьов, який теж грає в FPX, але він не може виїхати за кордон по причині заборони на виїзд особам призовного віку. 

Материалы по теме

Розбір перемоги FPX над Paper Rex від Івана Johnta Шевцова

0

Іван Johnta Шевцов у форматі відео розібрав ключові моменти вирішальної карти VALORANT Masters Copenhagen, де команда FPX змогла зупинити Paper Rex, перевернути та виграти гру.

Кирило Ange1 Карасьов разом з командою FPX нарешті виграв свій Мейджор — VALORANT Masters Copenhagen. Вітаємо легенду!

Кирило Ange1 Карасьов разом з командою FPX став переможцем VALORANT Masters Copenhagen.  Присвятивши десятки років кіберспорту, Кирило став справжньою легендою, проте довго не міг виграти свій Мейджор. Його мрії не судилося здійснитися у CS, проте вона здійснилася у VALORANT і він назавжди вписав своє ім’я в історію кіберспорту України та світу.

Гранд фінал VALORANT Masters Copenhagen. Інформація про матч та прямі трансляції

0

Починається фінал VALORANT Masters Copenhagen у якому в форматі Best of 5 зіграють представники Європи команда FPX та представники Азії команда Paper Rex.

Кирило Ange1 Карасьов разом з командою FPX обіграв Optic Gaming та вийшов у Гранд Фінал VALORANT Masters Copenhagen. Розклад та трансляція матчу

Легенда українського кіберспорту Кирило Ange1 Карасьов разом зі своєю командою FPX вийшов у фінал VALORANT Masters Copenhagen. У фіналі нижньої сітки FPX з рахунком 3-1 здолали американську команду Optic Gaming.