Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Французька кіберспортивна організація Team Vitality оголосила про партнерство з виробником електроніки Samsung.

Samsung став офіційним телевізійним партнером Team Vitality для тих кіберспортивних складів команд, які використовують телевізори в грі. Сюди входять склади з Fortnite, Rocket League та FIFA. Samsung і Team Vitality також працюватимуть разом над створенням контенту та «ігровим досвідом».

Samsung дуже активна в індустрії кіберспорту, і компанія використовує переваги свого великого портфоліо продуктів, щоб надати партнерам смартфони, розумні годинники, дисплеї, телевізори та іншу електроніку. Партнерство з Vitality буде засноване на серії телевізорів Samsung, Neo QLED QN90B TV. Samsung є першим офіційним телевізійним партнером цієї організації.

Ніколас Маурер, генеральний директор Team Vitality, прокоментував: «Я дуже схвильований і маю честь вітати Samsung у сім’ї Team Vitality. Оскільки ми прагнемо до кращого, телевізори Samsung були очевидним вибором, зважаючи на досконалість Neo QLED, що робить їх найкращими наших шанувальників та ігрової спільноти загалом».

Цікаво, що нещодавно Team Vitality оголосила про угоду з Philips Monitors, які стали їх офіційним партнером у сфері моніторів. Крім того, серед інших партнерів організації є Secretlab, французький банк Crédit Agricole та бренд спортивного одягу adidas.

Материалы по теме

Valorant захопив Францію. На локальному турнірі зібралося 12 тисяч уболівальників, а онлайн на піку турнір дивилося 130 тисяч глядачів

21 червня у Франції відбувся матч у VALORANT Regional Leagues 2022 France: Revolution Stage 2 між командами Team Vitality та Karmine Corp. На Accorhotels Arena у Парижі, де проходила подія, зібралося понад 12 тис. фанатів, а в онлайні за матчем слідкувало понад 130 тис. глядачів на піку трансляції.

Топ-10 найпотужніших зв’язок гравців з CS:GO у 2022 році

У 2022 році відбулися великі події на трансферному ринку CS:GO. Багато топових команд зробили декілька важливих замін, які змінили плин подій. У цьому матеріалі ви знайдете десять топових зв’язок у змагальному CS:GO у 2022 році.

Фавориты должны выходить в плей-офф: превью групп на IEM Katowice 2022

Только что закончился Play-In IEM Katowice 2022. Мы узнали имена восьми команд, которые обеспечили себе место в групповой стадии престижного турнира. Далее в игру вступают еще восемь команд, практически все они входят в топ-10 лучших на данный момент.