Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На благодійному стрімі в гостях в Арсенія Триноженко відомий коментатор Олексій yXo Малецький відповів на питання щодо його спору у твіттері з найкращим гравцем світу Олександром s1mple Костилєвим.

Сашко дуже хороший хлопець, у нього дуже високий рівень емпатії, велике спасибі його батькам, що виховали такого сина, але Саша знаходиться у ситуації, коли все ще шукає хороших руських.

Його позиція по Бустеру зрозуміла, бо це люди з однієї тусовки. можливо на його місці я б також зайняв його позицію. Зараз він там, далеко звідси. Я думаю, час для нього все розставить на свої місця.

Нагадаємо, що стрім зібрав 70 000 унікальних глядачів, завдяки пожертвам яких українським лідерам думок в CS:GO вдалося зібрати 230 000 гривень для допомоги ЗСУ.

Материалы по теме

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті

FaceIT перестане виплачувати призові громадянам Росії через санкції, пов’язані зі SWIFT

Стало відомо, що ігрова кіберспортивна платформа FaceIT не буде виплачувати призові громадянами Росії, які грають в FPL та FPLC починаючи з серпня. Причиною стали санкції, пов’язані з відключенням російських банків від системи SWIFT. Про це повідомив адміністратор faceit у чаті.

ВІДЕО! Добірка найкращих фрагів Олександра s1mple Костилєва з IEM Cologne 2022

HLTV.org опублікували відео найкращих моментів Олександра s1mple Костилєва з IEM Cologne 2022. Завдяки феноменальній грі лідер клубу NAVI втретє отримав нагороду MVP турнірів у Кельні, та встановив цим неперевершений рекорд.

Олександр s1mple Костилєв відмітився черговим скандалом. Зірка CS:GO з’явився на стрімі російського репера Моргенштерна

Український кіберспортсмен Олександр s1mple Костилєв провів стрім з російським репером Моргенштерном. Це стало черговип проявом толерування дружби з росіянинами з боку зірки CS:GO.