Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В социальных сетях организации Team Empire появилась новость о том, что стример и аналитик  Евгений Sh4dowehhh Алексеев становится официальным создателем контента Team Empire.

Sh4dowehhh с 2018 по 2019 был тренером составов Winstrike Team, FlyToMoon и Team Jekich. На данный момент выступает как аналитик и комментатор Dota 2, а также берет участие в различных подкастах.

Напоминаем, что 21 ноября миру была представлена команда KuCyJIbKu с участием Евгения Sh4dowehhh Алексеева, Александра XBOCT Дашкевича, про-игрока Андрея ALWAYSWANNAFLY Бондаренко, а также Богдана Iceberg Василенко и Максима Cridoz Полежая.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Стоит ли m0NESY $600 000? — ceh9 рассказал причины такой заоблачной цены на молодого киберспортсмена

Оба раза коллектив KuCyJIbKu покинул открытую квалификацию на DPC 2021/2022 на ранних стадиях. В первый раз KuCyJIbKu уступили WITCH, а во второй раз победу над ними одержали TheOwls.

Материалы по теме

Зрада! Англійський клуб підписав російський склад з Rainbow Six Siege

Англійський клуб TT9 Esports підписав нещодавно звільнений російський склад Team Empire з Rainbow Six Siege. Про це клуб повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах.

Team Empire звільнила свій зірковий склад з Rainbow Six: Siege через те, що Ubisoft припинила фінансувати російські команди через війну в Україні

Російський клуб Team Empire повідомив про закриття свого зіркового складу з Rainbow Six: Siege. Судячи з контексту, розробник гри Ubisoft припинив фінансування команд з Росії  через війну в Україні і через це команда стала збитковою і клуб вирішив відпустити гравців на вільні хліба. Склад команди продовжить виступати й надалі, але незалежно і під іншою назвою.

Sh4dowehhh розповів про феноменальну суму, яку заплатили за права на російськомовну трансляцію Arlington Major

Євген Sh4dowehhh Алексєєв на своєму стрімі повідомив про те, скільки насправді коштували права на російськомовну трансляцію PGL Arlington Major.

Санкції в дії. Російська команда пропустить Чемпіонат Світу по Apex Legends з призовим фондом у 2 мільйони доларів США

0

Російський кіберспорт через війну Росії проти України відчуває все більше санкцій. Так стало відомо, що Team Empire з Apex Legends пропустить головний турнір по цій грі через візові проблеми. Росіяни повідомили, що візу не зміг отримати жоден з гравців команди.