Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы ESL One Germany 2020 сообщили решение по поводу слотов на турнире после перехода FlyToMoon в Natus Vincere. Инвайт получит коллектив из закрытой квалификации.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: NAVI временно подписали команду FlyToMoon в свой состав по Dota 2

В то же время ESL не сообщили список участников закрытых отборочных. Они состоятся 25-27 сентября. Также организаторы не стали приглашать напрямую команду в закрытый этап, освободившийся слот займет победитель открытой квалификации.

ESL One Germany 2020 пройдет в онлайне в период с 5 октября по 1 ноября. 16 команд разыграют общий призовой фонд в размере $400,000.

Список участников ESL One Germany 2020:

Natus Vincere
Virtus.pro
HellRaisers
Team Secret
Ninjas in Pyjamas
Nigma
OG
Alliance
5men
Team Liquid

Материалы по теме

В Dota 2 вийшло оновлення 7.36, яке вносить глобальні зміни в механіку гри

0

В Dota 2 вийшов ключовий патч за версією 7.36, який вносить в гру настільки глобальні зміни, що вони вплинуть на всі ключові аспекти МОБА від Valve.

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

ESL оголосила розклад змагань з Dota 2 на 2024 рік. Організація бере під повний контроль кіберспорт моби від Valve

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.