Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Британський легіонер команди Forzesmooya дав задню, відмовившись від гасла “Слава Україні”. Схоже після його перфомансу росіяни провели з снайпером серйозну бесіду з погрозами його звільнити прямо в середині турніру.

В результаті багатоликий брит ще раз перевзувся і вибачився за свій проукраїнський вчинок. 

Деякі люди могли неправильно зрозуміти мою жартівливу відповідь на твіт Monte і подумати, що це був агресивний випад проти FORZE. Однак це не було в моїх намірах. Я віддано вболіваю за команду і викладаюсь, щоб зробити свій внесок у наш успіх тут, на Мальті. Я ніколи не намагався грати погано навмисно, і я завжди робив все можливе для перемоги і буду продовжувати робити це в майбутньому.

Я визнаю, що мій пост був невдалим. Я все ще вивчаю нюанси та наслідки певних висловлювань і ніколи не хотів спричинити конфлікт чи когось образити.

Я з великою повагою ставлюся до FORZE та їхніх шанувальників. Я не дискриміную людей на основі їхньої національності або кольору шкіри. Якщо мої останні пости ненавмисно образили когось, то я щиро прошу вибачення.

Українці негативно відреагували на боягузливий пост Смуї, Арсеній Триноженко навіть запропонував британцеві грошей, якщо у того немає чого їсти. 

ха-ха-ха, чувак, FORZE ЦЕ ОРГАНІЗАЦІЯ, яка пов’язана з УРЯДОМ РОСІЇ, невже ти такий убогий, щоб не розуміти цього? Я можу дати тобі трохи грошей, щоб ти не вмер з голоду, але не грай в це лайно, не псуй собі репутацію. Вони змусили тебе – вільну людину з Великобританії зробити цей пост…. 

Загалом ганебний пост британця у Твіттері зібрав понад пів мільйона переглядів. 

Материалы по теме

smooya пообіцяв більше не грати за росіян і перерахувати всі гроші з EPL на допомогу Україні, але з цього нічого не вийде

0

Британський кіберспортсмен smooya знову перевзувся і пообіцяв перерахувати всі зароблені на EPL гроші на користь України.

Гравець Monte повідомив, що британець smooya задонатив 25 тисяч доларів на ЗСУ

0

Гравець команди Monte DemQQ повідомив про те, що скандальний британець smooya, який грав за російську команду Forze, ще у 2022 році пожертвував на ЗСУ 25 тисяч доларів.

Ймовірно Forze прибрали smooya зі складу після його поста “Slava Ukraini”

0

Джерела повідомляють, що наступний матч на ESL PRO League російська команда Forze гратиме з тренером, який замінить британця smooya.