Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда CIS Rejects по Dota 2 ищет себе организацию — об этом стало известно из твиттера Романа RAMZES666 Кушнарёва. Напомним, что CIS Rejects прошли в первый дивизион по итогам Dota Pro Circuit 2021/2022 для Восточной Европы.

В состав CIS Rejects входят звёздные про-игроки: Роман RAMZES666 Кушнарёв, Павел 9pasha Хвастунов, Глеб depressed kid Зырянов Владимир RodjER Никогосян и бывший участник состава Alliance Артем Fng Баршак.

Роман RAMZES666 Кушнарёв:

Наша команда CIS Rejects ищет организацию, которую мы будем рады представлять. Пожалуйста, пишите на электронную почту [email protected]

Ранее ходили слухи, что французский киберспортивный клуб Team Vitality может подписать состав CIS Rejects по Dota 2, за который выступают пятеро представителей из Восточной Европы. О том, что ростер Романа RAMZES666 Кушнарёва хотела купить некая крупная организация, ранее сообщал Кайл Kyle Фридман. По его словам, команду хотели подписать за $1,4 млн годовой зарплаты с полной поддержкой в виде буткемпов и переездов.

Материалы по теме

У Dota 2 вийшов Battle Pass, завдяки якому формується призовий фонд The International! Повний опис його можливостей

У Dota 2 нарешті вийшов Battle Pass за допомогою якого формується призовий фонд The International. Цього року бойовий пропуск має певні нововведення, проте виходить дуже пізно і ком’юніті сумнівається, що вдасться зібрати рекордний призовий фонд до головного турніру року, як це вдавалося зробити всі попередні роки.

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті

Ігри Riot у 2,5 рази популярніше за ігри Valve на Twitch

Кіберспортивні ігри від Riot залишаються найпопулярнішими на твічі, значно випереджаючи за переглядами ігри від Valve.  Звісно, години перегляду не є прямим показником популярності гри, проте цифри є доволі показовими, щоб замислитися над майбутнім популярних у нас CS:GO та Dota 2.

Як нейромережі уявляють собі героїв Dota 2? Добірка неймовірних артів з reddit

Нещодавно на reddit з’явилися феноменально красиві картини з героями Dota 2, проте ці витвори мистецтва створені не людиною, а нейромережами.   На наш погляд це просто неймовірні роботи, набагато краще, ніж герої виглядають в оригіналі.