Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Акаунти Іоана Edward Сухарєва в соціальних мережах було зламано, про це легендарний гравець повідомив у Твіттері.

Я зазнав масштабної хакерської атаки, і мені потрібно боротися за кожен обліковий запис. Я повернув свій Twitter, Twitch також втрачено! Я буду битися, і після цього, сподіваюся, я повернуся з хорошими новинами та буду більше стрімити!

 

Залишається загадкою українські чи російські хакери вирішили заподіяти шкоду Едварду, бо з обох сторін до нього є чимало питань у ком’юніті. 

Материалы по теме

Іоан Edward Сухарєв скоро стане батьком, тому йде з ролі професійного гравця в Counter-Strike

Легендарний український кіберспортсмен Іоан Edward Сухарєв повідомив про те, що скоро стане батьком. Гравець прийняв не просте рішення зосередитися на особистому житті і піти з основного складу команди ESC Gaming. Можливо він залишиться в команді, але на якійсь іншій позиції.

Edward буде оголошувати переможців в одній з номінацій HLTV Award Show 2023

0

Легенда українського CS Іоан Сухарєв буде одним з ведучих премії HLTV Award Show 2023. Edward буде нагороджувати переможців в одній з чисельних номінацій премії, проте поки невідомо в якій саме.

“Я безумовно засуджую агресію Росії” – легендарний Іоан Edward Сухарєв дав інтерв’ю коментатору Leniniw

“Я не висловлюю свою позицію, бо я не блогер”, – в інтерв’ю Leniniw легендарний український кіберспортсмен Іоан Edward Сухарєв розповів про своє життя після NAVI та після початку повномасштабної війни.