Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомі всі команди, які братимуть участь в американському RMR BLAST Paris Major. Загалом 16 команд з Північної та Південної Америк зберуться на лані, щоб розіграти між собою лише п’ять запрошень на Мейджор, причому лише найкраща команда отримає запрошення у стадію легенд.

На RMR отримали запрошення

FURIA
Team Liquid

Пройшли через кваліфікації

paiN
Complexity
mibr
yur
Detonate
Nouns Esports
LOS+one
BESTIA
Imperial Esports
Fluxo
Flamengo Esports
Paqueta Gaming 
Fuscao 1500
00Nation

Головною сенсацією відбіркових став виліт з турніру команди Evil Geniuses. Останні роки іменитий американський клуб експериментує з нестандартним для кіберспорту форматом складу, так в EG грає аж 15 гравців. Клуб намагається копіювати практики традиційних командних видів спорту, проте результат показує, що такий підхід в кіберспорті не працює. 

На північно-американських закритих кваліфікаціях EG виграли три і програли два матчі, після чого зіграли стикувальний матч останнього шансу, в якому програли команді LOS+oNe з рахунком 0-2 по картах і посіли 8 непрохідне місце. 

Нагадаємо, що сам RMR відбудеться на початку квітня.

Читайте також: В Росії планують притягнути до кримінальної відповідальності Бустера, Медісона, Кріда та ще 12 блогерів

Материалы по теме

Ethan став першим гравцем, який вигравав топові турніри у CS:GO і виграв Чемпіонат Світу у VALORANT

0

Ethan став першим гравцем, який став Чемпіоном Світу у VALORANT і при цьому вигравав топові турніри у CS:GO. Сьогодні вночі гравець команди Evil Geniuses переміг на головному турнірі з VALORANT — CHAMPIONS 2023.

Evil Geniuses стали чемпіонами світу з VALORANT. Підсумки CHAMPIONS 2023

Впевненою перемогою команди Evil Geniuses завершився CHAMPIONS 2023 — Чемпіонат Світу з VALORANT, в якому команди розіграли 2,25 мільйона доларів, а також отримали бонуси на суму ще у 20 мільйонів.

EG повністю змінили основний склад, надавши шанс молодим гравцям

0

EG розпустили весь свій основний склад, залишивши тільки uatimatic. До основного ростеру приєдналися всі гравці EG Black.

Підсумки та статистика RMR BLAST Paris Major

0

За плечима залишився останній в історії RMR-турнір з CS:GO і слід підбити підсумки епохи. Насамперед турнір здивував купою непередбачуваних результатів, тут він міг посперечатися навіть з Мейджором в Ріо і це добре, бо КС через стільки років залишається непередбачуваним, а значить і надзвичайно цікавим для уболівальників.