Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Портал vice.com повідомив, що отримав внутрішні документи армії США згідно з якими американські військові планували спонсорувати події Call of Duty, та спонсорували інші ігрові та кіберспортивні проекти, щоб залучати нових рекрутів до своїх лав.

Після нещодавніх чергових звинувачень Activision Blizzard у сексуальних домаганнях в армії відмовилися від спонсорування COD, але не відмовилися від інших проектів. 

У документах описана цільова аудиторія військових з прицілом на  «залучення жінок, темношкірих та латиноамериканців у віці від 18 до 24 років до армії».

Для реклами армії було виділено бюджет у 3,8 мільйона доларів, з яких 300 тисяч виділили на підтримку клубу Optic Gaming, а 600 тисяч на написання новин на порталі IGN. 

Також популярний стрімер Stonemountain64, що транслює Warzone 2 та має 2,3 мільйони підписників на youtube, отримав від армії США 150 тисяч доларів за рекламу. У документі згадуються і деякі інші менш зіркові стрімери.

Хоча означені суми, на перший погляд, вражають, насправді вони просто мізерні у порівнянні з воєнним бюджетом США у 2022 році. Не дивуйтеся, але витрати США на оборонку цього року становили 773 мільярди доларів.  

Читайте також: Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

Материалы по теме

Армия США нарушает закон своей страны, когда банит пользователей Twitch

Баны пользователей Twitch, которые выдаёт на своём канале армия США, можно считать нарушением Первой поправки к Конституции. Об этом сообщает газета The Washington Post, со ссылкой на американских юристов. ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Большое интервью с yXo о детстве, уходе и возвращении в киберспорт, отношениях с мамой и противостоянии CS:GO с Valorant Юрист Колумбийского университета Кэти Фаллоу заявила,